Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tolvaj lennék? Én nem loptam...

Tolvaj lennék? Én nem loptam a cuccokat, csak visszatartom őket!

Figyelt kérdés

A minap pakolgattam a cuccaim, és arra jöttem rá, hogy egy csomó könyv van, ami nem az enyém, de fogalmam sincs kié!

Kölcsön kértem őket. De nem adtam vissza!

Kerültem azokat akik kölcsön adták, mert tudtam vissza fogják kérni egyszer. De hát, ha letudtak róla mondani akkor annyira nem kell nekik!

Van fülhallgatóm tök jól szól, és egyik haveromtól van, és hívott sokszor, én meg nem vettem fel, mert valószínű hogy a fülhallgatót akarta... És amikor valaki szóba hozza, hogy "nálad van a könyvem..." akkor elkezdtem terelni a témát, hogy kimenjen a fejéből, és elfelejtette a könyvét!

Vagy ha nem kérték, én nem törtem magam, hogy visszaadjam, így már évek óta nálam van egy csomó dvd, cd könyv, és fogalmam sincs már kitől kaptam kölcsön...


Most tolvaj lennék? Nem loptam a dolgokat, csak vissza tartom őket! Ha nélkülözni tudják egy időre, akkor annyira nem kell nekik! Hát én használom őket!

Szemét vagyok?



2013. nov. 3. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
fúj, de utálom az undorító fajtádat!
2013. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az vagy, én eltörném a gerincedet ha az én cuccomat emelnéd el. (Mert ez is az, hiába szépíted)
2013. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Eloszor is, csatlakozom az elsohoz, gerinctelen, undorito fereg vagy.

Masodszor pedig, hamarosan megeloz a hired es senki nem lesz, aki egyaltalan szoba allna veled, nem, h barki barmit adjon.

2013. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen, egy undorító kis mocsadék vagy.

Remélem, hogy kamu a kérdés.

Ezért nem adok kölcsön már senkinek semmit, mert egy csomó mindent én sem kaptam vissza. Lehet, azok is így gondolkodtak... Hogy fulladna meg a fajtád!

2013. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez a tolvajlás egyik módja, igen. Ez olyan, mintha a dagadt disznóra azt mondanád,hogy teltkarcsú. Vica-verza.
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
lopós cigány
2013. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tartod vissza ezen cuccokat, hanem engedély nélkül magadnál tartod őket, azaz loptál. Ha csak visszatartanád, akkor szándékodban állna visszaszolgáltatni. De te nem vagy több, mint egy pitiáner csaló.

De majd ne félj, egyszer visszanyal a fagyi.

2013. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Btk. 370. § (1) Aki idegen dolgot mástól azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa, lopást követ el."

Tévedsz, nincs benne az, hogy a tudta nélkül.

2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Tolvaj nem vagy, mivel ahogy írtad is, nem loptad a cuccokat. Viszon nem szép dolog az, amit teszel és egyben magadnak is ártasz. Egyszer majd eljön az, mikor tényleg nagyon szükséged lesz valamire, de már senki sem fog segíteni...
2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez nem lopás, hanem sikkasztás. Rád bízott idegen dologgal sajátodként rendelkezel. Olvasgasd csak a Btk-t kicsit, érdekességeket fogsz ott találni.
2013. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!