Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nektek mi a véleméyetek a...

Ti nektek mi a véleméyetek a csupaszív típusú férfiakról?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 20:31
 1/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

Kihasználjákot őket és tapasztalataim szerint kevésbé sikeresek önzőbb társaiknál. Ennek ellenére normálisabb nőtársaim érdeklődését azért felkeltik, mert romantikus érzéseket táplálva jó apatítusnak titulálják:)


Persze ezt ilyen egyértelműen nem lehet leírni, a csupaszív férfi vegyülhet sok más tulajdonsággal is:)

2013. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megpróbálom elérni hogy elvegyen egy ilyen feleségül
2013. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem most ilyen a barátom. Furcsa, hogy vannak figyelmes és kedves emberek a világon. Amikor össze jöttünk nagyon sokáig nem mertem bízni benne, mert idegenszerű volt az szeretet hullám amivel felém közeledett és egyszerűen nem tudtam kezelni a dolgot.


Nem mintha bunkó parasztokkal jártam volna eddig, eddig is megvolt a kapcsolataimban a romantika egy minimális formája (virág, apróságok)de most ő valahogy más. Örülök, hogy vannak még ilyen fiúk/férfiak.

2013. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem magamról, hogy igazságtalannak találom, hogy akivel őszintén megosztom a szeretetemet és odafigyelésemet a kellő mértékkel túlzás nélkül, soha semmi rosszat nem mondva, az később durván összetöri a szívemet és otthagy egyedül.
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ők azok, akiket a nők állandóan pofára ejtenek.


31F

2013. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemléteznek.
2013. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen barátom. Folyton összetörték a szívét a nők, és nekem sírta el bánatait. Könnyen tudott csajozni, a nőknek tetszett a szupaszív stílusa, de később nyálasnak és férfiatlannak érezték, és elkezdtek lekezelően bánni vele. Haverom sokáig tűrte, aztán elhagyta őket. Hamar becsajozott újra, az elhagyott csajok, meg csak néztek, hogy "Ennek már van új csaja"?
2013. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!