Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még normális, intellige...

Vannak még normális, intelligens hozzám hasonló életkorú tinik, vagy csak a facebookon oly gyakran látott hülyék? Már semmi esély? 13/l És kíváncsian várom az életkoromra vonatkozó primitív megnyilvánulásokat

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A kérdést olvasva Te sem vagy normális, sem intelligens. :D
2013. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nem 13 vagyok (hanem 23/L) és sajnos nekem is az a tapasztalom, hogy egyre több primitív ember van. De nem csak a tiniknél, hanem a felnőttek körében is. Viszont igaz, a fiataloknál sem úgy van már mint régen. Facebook tele van ilyen megnyilvánulásokkal sajnos, amiről azt gondolom hogy nem lehet fokozni, ám de mégis. Sajnos ilyen lett a mai világ.
2013. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne a facebook legyen az alap. Szélesebb körben nézz körül, ha objektív mintát akarsz!
2013. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is furának látom magam körül a világot. :)

16L

2013. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az első válaszolónak: tudom, hogy én sem vagyok már teljesen normális, de őszintén: aki a tanítási órán nyávog, az az?
2013. nov. 4. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, de ismerek pár értelmes, normális, intelligens tinit. Ők azonban nagyon ritkán facebookoznak, nincs is mindegyiküknek FB profilja. Ne a FB-ből indulj ki, mert az értelmes emberek nem ott szoktak "nyomulni", hanem inkább tanulnak, különórákra járnak, a családjukkal és a barátaikkal vannak, stb.

Hajrá, kitartás!

2013. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 14/F vagyok. :)
2013. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha intelligens lennél, nem itt kérdezgetnél ilyeneket.

én 53 vagyok, és leszt.a.rom a fa.sz.búkot.

2014. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért vegyétek figyelembe, hogy van, aki arra használja a facebookot, amire való. Távoli ismerősökkel írok, mert távol vannak egyszerűen. Pl. van ismerősöm Lengyelországból, Erdélyből, nem mintha gyakran utazgatnék, mert a Lengyel ismerőst csak a neten ismertem meg, az erdélyiekkel meg találkoztam. :)

Szóval, a facebookon is lehetnek jó, értelmes emberek, de nem túl gyakoriak. 14/F, vagyis, néhány nap múlva 15/f. :D

2014. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eléggé szűk látókörű lehetsz, ha a facebook után ítélkezel. Ráadásul nem látsz tovább magadon kívül, tehát te is úgy gondolod - ha nem is tudatosan -, hogy körülötted forog a világ. Ha egy kicsit is tovább pillantanál, észre vehetnéd, hogy sok normális tini is van a világon, de ők nem mutogatják magukat mindenféle internetes oldalon, élik a társadalmi életüket, ergo, a külső szemnek láthatatlanok. Az emberek csak a tinik egy magamutogató, súlyos nevelési hibákkal rendelkező rétegét látják, és ennyiből álltalánosítnak, leszűrik, hogy bizonyára mindenki ilyen elmebajos ebben a korban. Bár te is beletartozol ebbe a korba, mégis egyfajta külső szemmel figyeled a társaid, és a facebookon keresel normális tiniket. Gratulálok. Gondolkozz el azon, amit a kérdésben írtál, és gondolkodj el, hogy te hova tartozol.

13/L

2014. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!