Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az átlagembernek a legjobb...

Az átlagembernek a legjobb poén az ami PRIMITÍV, normális dolog ez? Üvegtigris "g*ci nagy"?

Figyelt kérdés

olyan iszonyat primitívek az emberek ,azt ne mondjátok hogy a többség nem az


való világ stb...


bármi válasz jó lesz...


2010. dec. 20. 22:03
1 2
 1/12 Мirkó ***** válasza:
74%
miért ha idegesíted magad megváltoznak? na mondj egy jó viccet
2010. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

megértelek...komolyan

de ha kiakadsz, csak te leszel rosszabbul. keresni kell a normális embereket, vannak:) nem csak szóbeszéd, valaki már látott egyet..najó, komolyan, na. keress, annál jobb érzés, ha belebotlasz pár darabba.

2010. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

én tudok :]

miből van Sylvester Stallone memóriája?

rambó

ááááá :'D

2010. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Én átlagember vagyok,de a Való világot,Győzikét,Barátok köztöt stb,még egyszer sem néztem meg. Az Üvegtigrisről pedig nem is hallottam.

Szerintem az átlagemberek nem primitívek. Aki primitív az inkább átlag alatti.

2010. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha megfigyeled, az egész mai társadalom olyan, hogy a primitív emberek érvényesülnek szinte mindenütt, főleg munkahelyen, akár magasabb beosztásban is.

Ezt hozza ki a farkastörvény, ami arról szól, hogy erősnek kell lenni, sőt, gátlástalannak, és akkor fog majd sikerülni neked bármi is, ha a másikat eltaposod, leigázod.

Hangsúlyozom: nem a valóság showkból indulok ki, hanem a szó szerinti való életből, ahol vezetői tisztéset betöltő emberek, több diplomával primitívebb taposógépek, mint a legegyszerűbb szakmunkás.Akkor mit lehet a kis emberektől elvárni?!

2010. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Cory Rose ***** válasza:
70%
Azok, primitívek. Én nem akadok ki rajta, mert különösebben nem érdekel, de vicces volt rájönni, hogy azok az ismerőseim is akik a műsor előtt nagyban fikázták hogy minek megint vv, ki fogja ezt nézni.. azóta minden részt megnéznek, van kedvencük, és stb. :) Szerintem maga a tv egy primitív és értelmetlen dolog.
2010. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tv nem primitív, azonban ami benne megy az igen :D:D... Tudod én 4 éve nem nézek tévét, max. hétvégén valami ismeretterjesztő műsort. Ha a hírek érdekelnek akkor ott az internet.

Az az igazság talán az emberek egyenként nem hülyék azonban kollektíve igen. :D Nagy szerepe van a trendeknek, a sugárzott médiának.

2010. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azt veszem észre hogy a válaszolók többségével tök jól kijönnék mert ők nem azok a típusú emberek mint amilyenek a kérdésben említettek...


primitív ember nem válaszol:D

2010. dec. 21. 18:04
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem jól látod a dolgot.Én mindig is kicsit outsidernek tartottam magam,és nem értettem igazán az embereket,idegesítőek voltak de sajnos hozzá kell szokni,és most most már inkább csak röhögök rajtuk:-)

meghát úgyis minden zsák megtalálja a maga foltját,szóval mindenki megtalálja a maga társaságát.

2010. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is teljesen úgy gondolkodtam ahogyan te/ti. Nem értettem, hogy bírják megnézni egyesek a sok szemetet a tv-ben. És igen, le is néztem őket. Aztán rájöttem, hogy ez nem is biztosan intelligencia kérdése. Egyszerűen másmilyen a humorérzékük. Én is meglepődtem, mikor általam értelmesnek tartott emberekről is kiderült, hogy szeretik az ilyen műsorokat. De ez nem azt jelenti, hogy én okosabb lennék náluk! Én az Üvegtigrisen nem nevetek, ők az általam viccesnek tartott dolgokon.
2010. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!