Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan éltetek át ilyet?

Ti hogyan éltetek át ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem egy kis tini vagyok már, aki minden nap másba szerelmes, több kapcsolaton átestem már, mindegyik nagy csalódással és fájdalommal ért véget, azonban most sajnos egy még rosszabb helyzet áll fenn, és kíváncsi vagyok, hogy aki még rajtam kívül megélt ilyesmit, az hogyan dolgozta fel. Úgyhogy többnyire olyanok válaszára lennék inkább kíváncsi, akik szintén átlépték legalább a felnőttkor küszöbét. Történt az, hogy teljesen beleszerettem egy lányba, nem csak úgy, éreztem, hogy ő is nyitott felém, nagyon jól éreztük magunkat egymással, tehát nem értettem félre, hogy például csak barátságot szeretne, vagy ilyenek. Azonban, amikor már úgy éreztem, hogy akkor itt lenne az ideje komolyabbra fordítani a dolgokat, akkor már észrevettem magamon, hogy már mély lelki szerelmet érzek iránta egyébként is, mert eltartott egy ideig, mire annyira közel kerültünk egymáshoz, mert csak a véletlen hozott vele össze, aztán egyre jobban kezdett alakulni közöttünk valami, szóval jó lett volna lépni. Azonban teljesen váratlanul elkezdett érdektelenül viselkedni, úgy vettem észre, hogy inkább teher voltam számára, pedig mindig gondoltam rá, megtettem érte sok mindent, de nem vittem túlzásba, hogy már idegesítően hasson, hanem a határaimon belül mozogtam a lehető legjobban kihozva magamból, hogy örömet szerezzek neki. Ő is hasonlóan állt hozzám, nagyon jól esett a törődése, úgyhogy fogalmam sincsen, hogy miért történt ez. Amikor legutoljára megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni, azóta még csak nem is válaszolt, és ez borzasztó rosszul esett, mert úgy érzem, hogy azok után, hogy a szívemet is kitettem érte, semmi rosszat sem okoztam neki, legalább egy választ megérdemelnék, hogy miért van ez. A problémát még rosszabbá teszi, hogy olyan külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik, amik az én szememben tökéletesek, tehát megtestesíti az ideálomat, és ezt anélkül mondom, hogy elvakultan ítélnék a szerelem miatt, mert eddig is így gondoltam, mielőtt őt megismertem, csak olyan ritka, hogy egyáltalán nem biztos, hogy találnék valaha még egy ilyen lányt, és ettől még rosszabb ez az egész.


Tehát az a baj, hogy felőröl ez a bizonytalanság, nem kapok tőle választ. Egyszerűen nem lehet túllépni ezen, mivel nem tudom feldolgozni, hiszen azt sem tudom, hogy miért van ez. Történt veletek már hasonló, hogy ilyen állapotban vergődtetek?



2013. nov. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hú.. Ezt végigolvasni sem bírtam, szóval átélni még durvább lehet. Valószínű, hogy semmi hasonlót nem élhettem át, mert akkor írni is képtelen lennék, legfeljebb pislogással jelezni, hogy igen vagy nem.

2013. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon visszatart az életemben ez az egész. Nehezen alszom el, nem tudok hosszabb ideig koncentrálni valamire. Hiába vagyok jó társaságban, nem tudom őszintén jól érezni magam, mert nyomaszt ez az általános rosszullét.

Van bennem egy tehetetlen düh, ami tulajdonképpen nem is harag, hanem mély szomorúság, egész nap ideges vagyok.


Attól félek, hogy sosem fogok tőle választ kapni, ő pedig nem is tudja, hogy mit élek át miatta. Igazságtalannak érzem ezt az egészet, nem hiszem, hogy azért, mert folyamatosan odafigyeltem, hogy mivel kedveskedhetnék neki és törődtem vele, ami szemmel láthatóan jól is esett neki, hogy ez lenne a megérdemelt jutalmam.

2013. nov. 4. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Áá

Így hogy tömörebben összefoglaltad már mindjárt ismerős!


Egész nyáron hasonló posványban tengődtem.

Csak nem szerelmi ügy, hanem munkaügy.

Munkát kerestem, és hát elég idegölő várni a választ a jelentkezésre. Egész nap semmi sem tud lekötni, felvidítani, mert még nem hívott vissza a háeres... Ennek csak az vetett véget, hogy felvettek. Én hívtam fel végül, hogy mi a helyzet, közben elkezdtem szervezni más munkát is, és mindjárt több helyről jött pozitív visszajelzés.


Úgyhogy csak a cselekvés menthet meg. Mondd meg neki, hogy mit akarsz, fedd fel a lapjaidat. Ha elutasít, az is jobb ennél a bizonytalanságnál, ennél a kínlódásnál. Az legalább végleges, és teljes egészként nézhetsz új lehetőségeknek utána.:)

2013. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem ilyen egyszerű. Tudja a szándékaimat, nincs mit felfednem előtte. És mivel nem válaszol nekem, így nem tudok előrelépni sehova. Nem tudok mással sem ismerkedni, mert nem tudom túltenni magam.
2013. nov. 4. 22:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval én tehetetlen vagyok.
2013. nov. 4. 23:05
 6/7 anonim válasza:

Nos velem még nem volt ilyen,de remélem tudok neked segíteni azért.

Szerintem meg kellene neki írnod mit érzel. Hogy egyszerűen felőröl ez a bizonytalanság és hogy nem tudod miért történt ez, és azt sem érted hogyan jutottatok el idáig, mikor te mindent megtettél. Azért szerintem erre válaszolni fog:) Sok szerencsét neked:)

2013. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolso valaszoloval egyet ertek...ha irsz neki bisztos reagalni fog vagy igy vagy ugy de bisztos kapsz valaszt ha nem akkor nm tudom milyen a lany! Hany evesek vagytok?

14/L (Remelem nm gond,hogy en is irtam)

2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!