Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már át ilyet?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk a párommal együtt és egyszerűen nem tudok nélküle lenni. Elég sokat vagyunk együtt, de azért minden nap nem tudunk találkozni. Én meg egyszerűen nem bírom ki azokat a napokat. Amikor együtt vagyunk és tudom, hogy nem soká elválunk egymástól akkor mindig sírnom kell. Azokon a napokon amikor külön vagyunk sokszor kell sírnom, néha fizikailag is rosszul érzem magam, szédülök, hányingerem van. Próbálok ezen változtatni, de nem megy. Nem vagyok hisztis, de nem értem miért van ez, nem direkt csinálom :(
2013. ápr. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, mert igy megfogod fojtani a másik embert.
2013. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM, NEM ÉLTEM ÁT ILYET, MERT 20 ÉVESEN EGY KI***OTT PÁRKAPCSOLATOM NEM VOLT!



És marhára nem értem az ilyen embereket! ÖRÜLJ NEKI, HOGY VAN PÁRKAPCSOLATOD, KISLÁNY! Annyira nem értem, mit sír az, akinek legalább van valakije... fogadok, hogy legalább 2-3x találkoztok egy héten.

2013. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg általában heti 6 napot vagyunk együtt, de a heti 4 mindig a minimum. Szóval bőven eleget, de tényleg nem direkt csinálom, tudom, hogy nem normális, de sehogy sem bírom visszatartani.

Valószínűleg azért, mert itthon nagyon rosszak a körülményeim, és haza se szeretek jönni :S

Amúgy megfojtással nincs gondunk, ő is igényel ennyi találkozást.

2013. ápr. 28. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Na azért nem kell egyből letámadni a kérdezőt.

Valószínűleg itt nem hisztisségről vagy elégedetlenségről van szó, hanem valószínűleg más jellegű (lelki) gondok vannak, amik miatt nem szeret a párja nélkül lenni, mert valszeg vele legalább el tud vonatkoztatni a problémáktól.

Összeköltözésen nem gondolkodtok? Talán az helyre tenne.

2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a családi körülményekkel és a családi háttérrel lehet talán gond. és szeretethiányod is lehet. gondolom.
2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz!


kapcsolatfüggő és szeretetfüggő vagy!

2013. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!