Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretet elvesztésétől való...

AM33 kérdése:

Szeretet elvesztésétől való félelem, éltetek már át ilyet?

Figyelt kérdés
Ki hogyan tudja ezt a szorongást csökkenteni?
2012. júl. 26. 09:03
1 2 3
 1/21 Pendulum92 ***** válasza:
Add meg magadnak :)
2012. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
pendulum92! hogyan?
2012. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Pendulum92 ***** válasza:

Ezt két mondattal elég nehéz részletesen leírni.

Fogadd el magad,szeresd magad, foglalkozz magaddal, csináld amit szeretsz és olvass önfejlesztő könyveket, röviden :)

2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ez nem olyan könnyű nekem sem. Mindenki ezt mondja hogy fogadjam el magam... de nem is velem van a baj. Ha normálisan oda megyek egy lány elé, normálisan közeledem felé, ő meg le se szar, akkor erre mit mondjak?? Fogadjam el magam, mi? :D
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Szerintem sok ember érez így. Én is gyakran félek attól, hogy nem szeretnek, viszont ezen tényleg csak úgy lehet segíteni, ha az ember önmagát szereti és elfogadja, úgy ahogy van. Nem könnyű, de túl kell lépni azon, hogy a többi ember mit gondol rólad. :)
2012. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Pendulum92 ***** válasza:

#4


ez sajnos nem úgy megy, hogy majd lesz sikered a lányoknál, és utána lesz önbizalmad, hanem fordtva: először elfogadod magad, és aztán ha sugárzik rólad ez, lesz sikered.

és igen, veled van a baj.

2012. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

#6


Neked ez a véleményed, nekem meg az amit írtam.

2012. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Pendulum92 ***** válasza:

#7:


Teljesen egyetértek, mivel mindenki csak egy véleményt birtokol, de sajnos a gyakorlat engem igazol :)


ha nincs sikered a lányoknál könyebb arra fogni, hogy hú de szerencsétlen vagy.Nehezebb tenni valamit... :)

2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Pendulum92 ***** válasza:
úgyértem a tenni valamit, hogy magaddal foglalkozol, nem akarsz mindenáron barátnőt.
2012. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Nem akarok mindig. Volt amikor egyszerűen beleszerettem egy csajba, de akkor sem sikerült. Van egy gátlásom, ilyenkor zavarban vagyok, nehezen tudok beszélni, feszült vagyok. Ez a múltban történt dolgok miatt, sajnos nem tehetek róla.

Persze azt a lányok nem nézik, hogy ez mitől lehet, kicsit se akarnak megismerni...lol

2012. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!