Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma mutat be a szüleinek. Kicsit parázok, mit fognak kérdezni, hogyan viselkedjek? Ti hogy éltétek át az ilyet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én gázul éltem meg.Igazából nem volt semmi extra,családi ebéd volt,beszélgetés a rokonokkal:)Kibírható volt.Beszélgettünk minden féléről.
2012. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 étoile et lune ***** válasza:
Én 8 hónap után mentem először hozzájuk, addig állandóan a parkokban csókolóztunk órákon át. Annyi volt, hogy kezet fogtam mindenkivel (apa, anya, tesó), meg puszilkodtunk, aztán álltam szerényen és csendesen, mert gondoltam magamban, én vagyok az újdonság és a vendég, teljes jogomban áll megszeppenni. Mosolyogtunk kicsit, az anyukája mondta, hogy van süti, ha akarunk, együnk, aztán felmentünk a barátom szobájába, elvégre nem a családjához mentem, hanem hozzá. Szóval szerencsére ők nem fújták fel a dolgot, azóta megismertem őket az ottalvásaim során, szerintem ez így természetes, nem pedig úgy, hogy leültetik a szerencsétlent, és kifaggatják, és csevegésre kényszerítik.
2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én picit könnyebb helyzetben voltam, mert egy faluban lakunk és az apukáját már ismertem, de a többi családtagot nem. Amikor bemutatott az anyukájának, tesójának és a többieknek, én is kicsit megszeppentem, de nincs ezzel gond. Örültek neki, hogy végre boldog, és (nem nagyképűségből,de ) nem egy hülye kis csitrivel jött össze. Volt egy kis beszélgetés, aztán mindenki tette a dolgát. Nem kell annyira felfújni ezt a dolgot. A lényeg, hogy ne legyél nagyképű, nyávogós, és szerintem ne olyan ruhát vegyél fel, amiből mindened kint van :D

Sok sikert, és érezd jól magad :)

2012. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! :)
2012. ápr. 21. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 5 nap után mutatott be, mikor hazajöttünk a táborból, és kijöttek elénk a vonatállomásra. Csak mosolyogtam, bemutatkoztam, és köszöntem. Én alapból visszahúzódó vagyok, és nem esett nehezemre csendesnek maradni, szerintem az jó taktika, de ha nem szívből jön, az nem jó. Egy szó mint száz, csak add magad, akár bármikor máskor társaságban.
2012. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!