Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az altestem fejlettebb,...

Ha az altestem fejlettebb, mint a felsőtestem, az mennyire visszataszító vagy furcsa?

Figyelt kérdés

Úgy értem vastag és hosszú lábaim vannak, meg a péniszem is vastagabb az átlagnál. Másrészt meg szőrösebb is vagyok deréktól lefelé. Felsőtestem szinte csupasz, és keskenyek a vállaim is.

Mennyire számít ez a nők szemében hátránynak?



2013. nov. 4. 22:52
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ezeken a dolgokon könnyedén tudsz változtatni hogyha ennyire zavarnak de hozzáteszem szerintem a normális nőknél ez egyáltalán nem hátrány!


Az hogy a tested alsó része szőrös azon borotvával könnyedén tudsz változtatni ugyanúgy ahogy azon is hogy keskenyek a vállaid csak járj el konditerembe és már meg is oldottad a problémát!

2013. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vállakon már dolgoztam egy évet kb. és jobb is lett a "hatás", bár így sem túl szélesek persze. Csak picit szélesebbnek tűnnek mint amilyenek.

Borotvát meg csak intim résznél használok, az egész lábamat nem szeretném mindig borotválni..:S Jobban örülnék, ha a felsőtestem lenne picit szőrösebb...:'D Bár tudom ez nem lehetséges.

Eddig más okok miatt nem mertem ismerkedni, de most hogy szeretném elkezdeni, kicsit tartok tőle, hogy ez az aránytalan testalkat elég nagy hátrány lehet majd...

2013. nov. 4. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

építsd fel a felsőtested izomzatát.

nem kell nagy izomzat ahhoz,hogy meglegyen az egyensúly,csak az arányokkal kell tisztában lenned.

a markáns felsőtestért a széles hátizom,a vállak,a csuklya és a nyak felel.

ezekre edz keményen.

az meg köztudott,hogy a csajoknál a nagy péló nem a hosszú,hanem a vastag,szóval ha használatba hozod,akkor szeretni fogják.

2013. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!