Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiszta görcs vagyok, állandóan...

Tiszta görcs vagyok, állandóan mindenen izgulok, rágódok és nem tudok ellazulni. Nem tudnátok tanácsot adni? Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok:) Hát én úgy szoktam magamat nyugtatni, hogy egyedül sétálgatok egy nyugis és csendes helyen. Néha jót tesz ha zenét hallgatsz. Én ilyenkor kikapcsolok és elfelejtem a problémákat:) Próbáld ki:)
2013. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat hallgatok zenét, szüleim nem is értik miért, mondtam, hogy ez kapcsol ki, de ez csak az adott pillanatban hatásos. Napközben munkahelyen nem, ha hazaértem és más dolgom van, akkor sem.
2013. nov. 5. 18:20
 3/3 anonim válasza:
akkor járj el többet otthonról:) igazából én se nagyon tudok változtatni ezen, mert ilyen vagyok..de néha úgy fejben eldöntöm hogy ez így nem jó, és nincs okom stresszelni:) de hát ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy:)így kell minket szeretni:D
2013. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!