Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok.2 oldali...

10 hetes vagyok.2 oldali fájdalmat mi okozhat? (köldöktől kb.10-15 cm-re) Nem állandóan fáj, csak néha-néha, enyhén, és nem egyszerre a 2 oldalon. Se nem görcs, se nem szúrás jellegű.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy csak tágul a méhed, hiszen kell a hely a babának. De ha nagyon nyugtalanít, és idegeskedsz miatta, akkor hívd fel a védőnőt, vagy a dokit, kérdezd meg, hogy normális-e. Az a dolguk, hogy ilyenekben segítsenek, és annyit megér, hogy megnyugtassanak!!

Boldog babavárást!!:)

2009. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hívtam a dokimat, ő is ilyesmit mondott. Csak én úgy tudtam, hogy a méh környékén fáj ha növekszik a baba (+ a méh), de köszi a megnyugtatást. :-) Amúgy még a Magne B6-ot javasolta, azt szedem is rendesen.
2009. máj. 15. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!