Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérek miért beképzeltek?

A kövérek miért beképzeltek?

Figyelt kérdés
Viselkedésük,mozgásuk nézésük, stb arról árulkodik hogy ők milyen "szuperek". én ezt látom rajtuk

2013. nov. 6. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Lehet csak jól érzik magukat a bőrükbe. Nem biztos hogy beképzeltek lehet Te látod úgy vmiért mondjuk ha neked nincs annyi önbizalmad. Nem bántásnak mondom ez is csak egy lehetőség. Én a vékonyakra voltam irigy és épp ilyennek láttam őket :)
2013. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
így kompenzálják a testi hibájukat...a pszichológiában énkép torzulásnak hívják, amikor az elvárt és a valóságban meglévő énkép nem egyezik a testi sajátosságokkal, ekkor jön létre egy egyfajta kisebbségi komplexus, amit ált kompenzáció követ, bizonyos személyiségvonásokban...magyarán, h mindenki értse...így lesz egy kövér ember pl beképzelt, öntelt...
2013. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Kettesnek igaza van, de azért nem minden kövér beképzelt. Én 46 kiló alig vagyok, engem a testesebb emberek mintha észre se vennének, fellök, nekemjön, rámül úgy, hogy még én ülök arrébb miatta, szóval sokszor érzem úgy, hogy kis falat vagyok a szemükben és ők meg tankok, akik mennek az orruk után előre.
2013. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Azért ne általánosítsunk szerintem. Az én kövér ismerőseim közül egyik sem beképzelt. Nagyon sok bunkó, beképzelt ember van, testsúlytól függetlenül.
2013. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy beképzelt kövér emberrel sem találkoztam még :D Inkább csendes, önbizalom hiányosokkal.... :D
2013. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Én csak azt nem értem, hogy miért gondoljátok, hogy akinek van néhány kiló feleslege az már nem is lehet boldog ember? Mi lenne az ideális? Ha lesütött szemmel egyik árnyékból a másikba futkosnának, hogy ne zavarják a látótereteket? Ne vicceljetek már...

Eleve, ki dönti azt el, hogy mi az ideális alkat? Úgy beszéltek a kövérekről mintha betegek lennének. Nem értem. Miért fáj az nektek, ha valaki boldog a bőrében. Illetve nem gondolnám, hogy a beképzeltség testsúlyfüggő. Túlsúlyos és kifejezetten sovány ismerőseim közt is van beképzelt és szerény egyaránt.

2013. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha a beképzelt kövér ember boldog lenne, akkor nem lenne beképzelt. Szóval nem boldog. Nyilván egy boldog, jókedvű embert nem fogok beképzeltnek gondolni. Viszont vannak olyan kövér emberek, akik igenis önteltek, utálják a világot, amiben kövérként ők csúnyának számítanak és ezért gőgös viselkedést vesznek föl, mert másképp egy darab szemétnek kellene érezniük magukat.
2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 csempéző vizipisztoy válasza:

Régen kövér voltam, most normál a súlyom. Az éppen aktuális ellentétem zavarja a szemem.

Ez szerintem tök normális dolog, bár szégyellem és szánalmasnak is tartom, hogy ennyire megváltoztatja a belsőm a külsőm:(:(

2013. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%

Amikor kövér voltam egyáltalán nem voltam beképzelt. Tiszta feketében, zárt ruhában jártam és nagyon szomorú voltam, látszódott hogy depis voltam és hogy utáltam a külsőm. Több duci ismerődöm is volt, egyik se volt beképzelt.


Amúgy meg: miért baj, ha valaki "szupernek" érzi magát? joga van hozzá, ha kövér is. Attól mert neked ő nem tetszik, még magával lehet kibékülve.

2013. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

A beképzeltség nem testsúlyfüggő, sőt és sokkal több soványt ismerek, aki beképzelt, mint kövért.

Az is lehet, hogy csak azt látod, hogy jól érzik magukat a bőrükben, elégedettek magukkal.

2013. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!