Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik nem kövérek de fogyni szeretnének?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, olyan "pont jó" alakom van, de vékony szeretnék lenni. Mindenki mondja, hogy nem vagyok kövér, de senki nem mondja hogy sovány vagyok. Jó lenne, ha meg tudnám ezt beszélni valakivel, mert mindenki csak azt mondja, hogy "nem kell neked fogyókúráznod, jó vagy így", és ez nagyon lehangol..

#fogyni #kövérség #néhány kg
2013. okt. 28. 18:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
jelen!:)
2013. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vannak. Én olyan vagyok. :D Nekem is mindig azt mondják,hogy ne fogyjak....

172 magas vagyok, 60 kg-val. Olyan 3-4 kilót még leadnék!

2013. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is..:/ azt mondjak jo az alakom de tudom hogy nem:D anyam mostanaban azt mondjab"meg pont jo vagyok" de mar kezdek atesni a lo tuloldarara..ugyhogy tenyle fogyoznon kene:(
2013. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

jaaaj de jó :)

írhattok még!

légysziii,írjatok kort, súlyt és magasságot is! :)

2013. okt. 28. 18:30
 5/20 anonim válasza:
velem is ez van.160cm , 53kiló 14 éves lány vagyok
2013. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Én is itt vagyok :) És nekem is ezt szokták mondani, nagyon idegesít engem is, szóval teljesen együttérzek.

18L, 170 cm, 52 kg

2013. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok, minden adat ott van, a kort kivéve: 20 :D
2013. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
27%

168cm vagyok, és 50kg, és igen, én is akarok még fogyni. Szerintem az embereknek már ösztönösen jön, ez a nagy nehogy lefogyj-még-egy-keveset-mert-láttad-a-tévébe-az-anorexiásokat. Hülyeség. Ha a kóros fogyási lázat a média erőlteti ránk, akkor a fogyókúra ellenességnek miért ne lehetne a média az oka? Mindenki döntse el maga, hogy hogyan szeretne kinézni és aztán tegyen érte. Hányni tudnék az olyan dagadékoktól, akiknek fröcsög a zsír a szájukból és egyre csak azt hajtogatják, hogy "ők kérnek elnézést, mert nem akarnak anorexiás tyúkok lenni". Az emberi szervezet az evolúció során sokkal jobban ráállt a kalóriaszegény, "sovány" életmódra, mint erre az újfajta elhízósdira. Ez is csak a felvilágosult nyugati kultúra átka.


Ha el akarsz érni valamit, senki véleménye ne számítson. Szóval hajrá!

2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem értem, hogy miért akarsz vékony lenni, ha most "pont jó" vagy? Ha a kövér negatív fogalom, akkor a sovány is az, a "pont jó"-ban pedig benne is van, hogy az JÓ, vagyis pozitív. Miért kell végletekbe menni???
2013. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
46%
Mert valakinek az tetszik? -.-"
2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!