Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ázsiaiakat inkább szereti...

Most ázsiaiakat inkább szeretik, vagy utálják?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam, és beszélgettünk a múltkor a barátaimmal erről, hogy sokan szeretik az ázsiaikat,de olyat is olvastunk már, hogy rasszista szemmel mondták, hogy olyanok mint a cigányok, zsidók, betelepülnek elviszika munkákat, a pénzt stb:.

Engem az érdekelne, azokra is ilyen szemmel néznek, akinek mondjuk csak egy kis ázsiai beütése van.( Ugyanis nekem van egy kis beütésem de nagy arányban magyar vagyok abszolut és nekem például soha nem ilyen gondom. Sose gondolták azt, hogy betelepült kínai vagyok aki elviszi a munkát meg a pénzt. Nem is tűnök kínainak mondjuk. megszerintem valamilyen szinten meglehet különböztetni az ázsiai népeket.)


2013. nov. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem olyanok, mint a cigányok. Idejönnek, megcsinálják az aljamunkát, amit senki nem akar csinálni, fillérekért. Utána elmennek haza. A saját dolgaikat egymás közt rendezik. SOHA DE SOHA nem éreztem magam fenyegetettségben, mert néhány ázsiai jött szembe este az utcán. Az orbáni rejtett erőforrásról ugyanez nem mondható el! Inkább jó, hogy itt vannak. Még jobb lenne, ha ők csinálnák a "cigánypecsenyét"... (kacsint, kacsint!)
2013. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj az ázsiaiakkal.

Ide jönnek, nyitnak egy-két éttermet meg gagyiboltot.


Nem állnak sorba segélyért, nem terrorizálják a lakosságot, tőlem lecserélhetjük holnap az összes cigányt kínaira.

2013. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

"Egyáltalán nem olyanok, mint a cigányok. Idejönnek, megcsinálják az aljamunkát, amit senki nem akar csinálni, fillérekért. "


Ez azért hülyeség, mert pont az utcánkban lakik egy kínai család, és egyfolytában azt látom, hogy magyar munkások állnak a házuk előtt, de ha épp nincsenek ott munkások, akkor csilivili drága kocsik állnak ott, pl:mercedes

Ha fillérekért dolgoznának akkor nem lehetnének ilyen gazdagok, viszont akik nekik dolgoznak ténylegesen fillért kapnak, persze nekik nincs más választásuk...

2015. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!