Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy irtózom a strandoktól, mert mindenki beleáztatja a nemiszervét?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis nem a strandba áztatja bele, hanem a vízbe
2013. nov. 7. 23:06
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
senki nem lett még nemibeteg tőle.:D
2013. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
az nem zavar, hogy amit levegőt beszívsz az másik tüdejéből jön ki és a szájukban érintkezik a nyálukkal? :D
2013. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyságrendekkel több nemiszerv molekula és baktérium van egy metró kapaszkodón, vagy a bolti visszajáró százason, mint a vízben. Olyan szinten felhígul, hogy nem lesz tőle bajod...
2013. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemrég még lehülyéztelek volna, de amióta itt a GYakorin már többször is olvastam, hogy ilyen-olyan folyásuk van évek óta, ami túrós, meg darabos, meg csíp és viszket és mit csináljon, de orvost ne írjunk mert ő el nem megy... és belegondoltam, hogy ez a sok igénytelen mufff holtbiztosan jár strandra, hát a belem kifordul tőluk, szóval valamennyire normális az, amit érzel. Hát igyekezzünk olyan gazdagok lenni, hogy saját medencénk lehessen a házban :DD
2013. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelik@ ***** válasza:

Az még hagyján hogy a nemiszervét áztatja, de hogy ha kis pisi, kis kaki kerül bele, ott van a probléma. Sokan nem képesek kiszállni a vízből és elvégezni a dolgukat, mert ha már befizették..ugyebár kikell élvezni azt a bő 2 percet is.

Na mindegy, én sem járok emiatt strandra.

2013. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én csak saját medencébe szeretek úszkálni (kis gumis házi), pont ezért, de mindenki lehülyéz miatta. :D

Mondjuk a strandon annyi a klór a vízbe, hogy ott nem él meg semmi baktérium, szóval ott a klór letüdőzése miatt aggódok inkább (kellemetlen, mert nem tudok normálisan úszkálni :D), de a természetes vizekben BÁRMI lehet... :\ :D nah abba nem megyek bele soha (velencei tó, balaton...).


Szóval ha nem termálfürdőbe, vagy természetes fürdőbe mész, akkor kevés az esély, hogy bajod legyen, de ha gusztus kérdése, akkor megértem az egészet. :) Én a saját medencére szavazok, iható vízzel alattam, és zuhanyzással előtte, utána. :D

2013. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
láttam olyat aki vízbe nyomta a kábelt, utána meg feljött a felszínre és azon röhögtek...na azóta nem járok strandra...
2013. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!