Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyarázható valamivel az,...

Megmagyarázható valamivel az, hogy szeretem hallani pl. hajszárítózúgást vagy porszívózúgást, sőt arra simán eltudok aludni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta bennem van, és nem tudom mivel magyarázni, amikor porszívózúgást vagy hajszárítózúgást, esetleg egyéb hasonló zúgásnál, zajnál úgy átmegy rajtam egy kellemes hideg, és olyan leírhatatlanul el tudok lazulni, és gyorsabban el is tudok aludni. Ha esetleg valakinek van hasonló, vagy pont ilyen élménye, általános élménye, tapasztalata, írjon! Köszi előre is!

#hideg #alvás #pihenés #zúgás #rázás #hajszárítózúgás
2013. nov. 9. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! Kis koromba, amikor még picike voltam mindig

leültem az ajtó sarkába amikor ment a mosógép. Elragadó érzés volt! De nagyon gyűlőltem amikor megált! Csak akkor volt jó

amikor hangosan és gyorsan forgott és az HMMMM. Végig fut rajtam az a jó hidegrázás! Még most is ilyen vagyok 17/F amúgy.

És hozzá teszem, hogy ez csak akkor működik ha magadba tudsz bújni elmenekűlni mindenelől, a fejedben ahol csak te vagy és a zaj ami elnyom minden zavaró tényezőt!Ez lehet bármilyen zaj menydőrgéstől a hajszárítóig! Mostanság nálam már csak úgy működik, mielött megyek aludni felveszem előszőr ugye a fülhallgatót keresek valami jó asmr whasing mashin-t vagy mást a YT-on és magamba mondom, szép nyugodtan hogy ennek a percnek a rabja leszek innen nem megyek el itt maradok jó sötétben egyedűl...stb és még akkor működik nálam amikor nem érzek bajt, és hosszú ideig nem kell ember társaságba mennem se dolgozni se felkeni.Szóval úgy hogy ha nincs felelőség rajtad, de ez ritka ez a fajta érzés nálam már mert egyáltalán nincs olyan hogy ne lenne rajtam felelőség. Néha van hogy 2 hétig szabad vagyok nem kell mennem sehova nem aggódok mert ugye 2 hét az hosszú és ilyenkor elég aktív nálam a zajszint! :)

2019. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!