Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtudom változtatni önmagamat...

Megtudom változtatni önmagamat? Nem külsőségekre gondolok.

Figyelt kérdés
Hanem pl. akad olyan tulajdonságom, amit ki nem állhatok, és azokat eltüntetni ill. 'átcserélni' szeretném valami másra, amit jónak gondolok. De nem tudom, hogy csináljam...próbálom bebeszélni magamnak, de azzal nem réek el semmit, mert úgy csak valami felszínesség alakul ki, de legbelül ugyanúgy vélekedem azokról a dolgokról amiről nem úgy akarok, hanem sajnos csak úgy tudok. Nem tudom, érhető voltam e...ha nem, kérdezzetek. és várom a javaslatokat!
2013. nov. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem. En pl otthonülö tipus vagyok, nem jarok el estenkent. Es akarmennyire is szeretnek ezen valtoztatni, nem megy. Hiaba mennek el egyik este bulizni, nem innek, nem tancolnek, szarul ereznem magam es valszeg egy fel ora mulva hazajönnek... Ez van..:/
2013. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de próbáltál már elmenni? és tapasztalatból tudod, hogy így viselkednél? vagy csak ezt gondolod?
2013. nov. 10. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

8.ban voltam egy sulis diszkon, aztan egy szalagavatos buliban. Ennyi eleg is volt. :)

Akarmennyire szeretnek partygirl lenni, nem vagyok az.

2013. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na de ezek nem is igazán, olyan kifejezetten barátokkal elmegyünk és partyzunk tipusu bulik voltak, szerintem. adj még magadnak lehetőséget, hogy elmenj velük, egy rendes buliba (is). aztán meglátod;) hátha megtetszik! csak jónak kell lennie. ha pedig rosszul sikerül, az szívás, mert akkor tényleg elveszi még a maradandó kedvedet is tőle, és ennyire se fogod megszeretni.
2013. nov. 10. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ min szeretnél változtatni magadon belsőleg, ez a legnehezebb dolog az életben hogy leküzd önmagad és megváltozz, hogy jobban elfogadjanak vagy hogy önmagad is jobban elfogadd, nekem is vannak rossz tulajdonságaim nem is kevés, mint pl: túl visszahúzódó, bizalom nélküli aki nem bízik senkiben, emiatt rengeteg probléma alakul ki nálam az egyszerű kapcsolat kiépítésekben is. Nem érdekelnek és unalmasnak tartom a legtöbb embert is és nem törődöm velük. De sajnos a környezetedben élőknek is segítenie kellene ebben, mert egyedül lehetetlen, a kapcsolatok összefüggenek nagyban a másik emberrel is, minden hozzá állás kérdése, ha eleve nem tudnak téged elfogadni olyannak amilyen vagy akkor neked is nehezebb dolgod lesz hogy olyanná válj akit jobban eltudnak fogadni.
2013. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond, hogy elfogadjanak. Mert nem olyan az a zavaró tulajdonságom, ami oly elfogadhatatlan lenne, egyszerűen csak számomra az, de a legtöbben nem is ismerik ezt az oldalam. Csak az, akit a legközelebb engedek magamhoz...és pont ezért is szeretnék változtatni ezeken a dolgokon.
2013. nov. 10. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen megtudod, de akkor ne itt kérdezd ezt. Hanem önmagadtól mert te tudod rá a választ. Neked kell elhatároznod önmagadban hogy igenis változni fogsz.
2013. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!