Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire számít kavarásnak...

Ez mennyire számít kavarásnak valakinél?

Figyelt kérdés

Párom semmi pénzért nem akarja elmondani, mit mondanak rólam a szülei, ha erre terelem a beszélgetést, akkor neki mennie kell, meg ne kérdezősködjek, stb...

Így most egy nagy kérdőjel van bennem, és csak sejtem, mit mondhatnak rólam.

Ilyenkor az ember természetesen a legrosszabbra gondol, és jó adag düh van bennem a szülei iránt. Lényege az, hogy már nem engednek oda hozzájuk, de ezt is csak tippelni tudom, hogy miért....szóval a találgatás szintjén van a dolog.

Én biztos nem így kezelném a helyzetet, szerintem nem egy egyenes dolog ez.

Az egyenes beszédnél korrektebb dolog nincs, ha valakinek valami problémája van a másikkal.



2013. nov. 10. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A párod szülei tuti nem kedvelnek a jelek szerint,hívd fel őket és beszélgess velük vagy menjetek be a szobába zárd kulcsra az ajtót és beszéljétek meg.

Vagy hagyhatod a fenébe,ha nem is szeretnek a szülei,nem az a fontos szerintem!

2013. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem jó jel, ha a pasid már most titkolózik előtted, pedig ennek még súlya sincs.
2013. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!