Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért mutat a facebook chat...

Miért mutat a facebook chat valakinél mindíg hogy 1p es van egy telefon? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
miert nem zöld?két óraja azt mutatja már hogy egy perce lement és egy telefon..

2013. nov. 8. 08:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mellesleg nekem mindíg így van..amikor postol nem írja hogy via mobile..de nekem chaten 1 percet mutat..
2013. nov. 8. 08:23
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert telefonról van fent, beszélget valakivel.
2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert a facebook application alapbeállítása olyan, hogyha a telefonnak van internet elérése, akkor automatán online-nak jelzi.
2013. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de nem zold a potty,csak egy telefon van ott.. masnak meg zöld,nekem meg csak egy telefon mellette 1p -el..
2013. nov. 8. 09:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyomsz egy frissítést, az 1p megváltozik.

Facebook Messengerrel van fenn, 1 perce volt aktív (akkor, amikor te utoljára frissítetted a saját facebookodat).

Sokszor nem megy a számlálás, csak ha rákattintasz a körbemutató nyíl ikonra, vagy nyomsz egy F5-öt.

Ugyanez a zöld körre is igaz, frissítéskor lehet, hogy 27p lesz hirtelen.

2013. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

akkor most jön a helyes válasz:) :

kikapcsolta számodra a chatet. igazából online, másnak zöld pöttyként jelzi akit nem tiltott le, de mivel te le vagy neki, igy te csak 1p -t látsz mindig, miközben ő online

2014. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a 6. válaszoló mondja.
2014. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hülyeség, mobilról nem lehet csak 1 ember számára kikapcsolni a chatet.
2014. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nokedlee7 válasza:
A 6. válaszolótól kérdezném hogy akkor hogy lehet hogy sokszor nálam s azt jelzi 1 perce volt fent és ugyan úgy tudok vele beszélni .. :) Tehát amit írtál az nem éppen a helyes válasz :)
2014. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

De helyesen írtam. Beszélni attól függetlenül tudtok, csak nem fogod "online"-ként látni.

Próbáld ki ha van több facebook fiókod, én már próbáltam.

2014. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!