Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet később hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet később hátrány az, ha a barátom nagyon ragaszkodó típus?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

pl ha szakítasz vele :D

19F

2011. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha önző féltékeny dög, akkor ilyen f..ágokat kér, hogy szakíts meg másokkal minden kapcsolatot.
2011. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neeem,nekem ez mindenféleképpen előny.Csak sokan nem szeretik,ha valaki túlságosan ragaszkodó és nem értem,miért:).2 hete vagyunk együtt és már mondja,hogy engem szeretne a gyereki anyjának majd :O de ez nem riaszt el,inkább csak jobban szeretem..viszont sokan megijednek egy ilyen kijelentéstől..
2011. jan. 17. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ha túlzottan ragaszkodó, akkor bizony ő aztán el sem fogja tudni képzelni, hogy neked ugyan milyen szabadidős tevékenységed lehet, amiben ő nem vesz részt.
2011. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
*e
2011. jan. 17. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A sok hülye ember csak ijedezni tud...
2011. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne hátránya. Csak abban az esetben zavaró, ha te kevésbé vagy ragaszkodó.
2011. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már repült pasi a túlzott ragaszkodása miatt. Pl.: akárhányszor külön programom volt (ez lehetett találkozás a barátnőkkel, vagy családi dolog) ment a sértődés, hiszti, szerinte az volt a normális ha minden perc szabadidőnket együtt töltjük, úgy éreztem nincs életem, megfulladok mellette, semmit nem tudok elintézni, mert folyton a se*ggembe van, bnők elkezdtek elkopni mellőlem, mivel ugye sose tudtam balhé nélkül találkozni velük. Ha együtt voltunk folyton ölelgetett, és a folyton alatt azt értsd hogy azért nem tudtam kikelni az ágyból hogy egyek, vagy elmenjek wcre, mert azon is megsértődött, meg eleve nekem sok az hogy órákat kell az ágyban feküdni ölelgetve a másikat, túl sok volt a fizikai kontakt, a végén már attól kirázott a hideg ha hozzámért. 1 évig bírtam, és repült.

Jelenleg úgy érzem végre megtaláltam a tökéletes pasit, és már az esküvőt tervezzük.

Egyébként szerintem nagyon furcsa hogy két hét után ilyeneket mondogat, vagy látja rajtad hogy ezt akarod hallani, és csak kamuzik, vagy defektes a pasi. Bocs.

2011. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodó akkor nincs rajtad kívül élete, és hamar meg fogod unni, hogy nincs magánéleted mellette. Ahogy az előző hozzászóló is írta, mindenen hisztizni fog.

Nem hinném akkora király a srác, hogy bekamuzná ezt az egészet, hogy megdöntsön, de előfordulhat. :D

26F

2011. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!