Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire hátrány ha egy fiú csendes, nem beszédes típus? Illetve ismerkedésnél ez nagy akadály?

Figyelt kérdés

Olyan kis hallgatag.

Ellenben jószivű és kedves.

Feltételezzük hogy külsőre bejön nektek.


2013. jan. 14. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon tudok csacsogni, úgyhogy ha ez nem zavarja, akkor részemről nincs semmi gond.

de azért ismerkedésnél tudjon magáról mesélni

17L

2013. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bejön, mindenképp kideríteném, hogy mik azok a témák, amik érdeklik, hogy tudjunk miről beszélgetni. :)
2013. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A.Romanov ***** válasza:
76%
Én is ilyen jószívű emberke vagyok, külsőre is egész csini, de amíg fel nem oldódok egy lány társaságában addig nehezen tudok beszélni sajnos. Persze hol könnyebben, hol nehezebben. De ezzel a problémával én is küszködök.
2013. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen velem is ez a helyzet, :D nem lettem nagydumás srác. De adok a külsőmre stb. csak ez az egy hibám van össz-vissz.

Még nem mentem oda lányokhoz ismerkedni és úgy érzem emiatt nem jönne össze a dolog :S Töketlennek nézne ezért vagy ilyesmi :( pedig egyáltalán nem vagyok az.

2013. jan. 14. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Engem ez zavar. Hiába helyes meg kedves a fiú. Ha nem beszédes, ha nem kérdezget engem, akkor nem kíváncsi az azt jelenti. Így nehezebben lehet megismerni/kiismerni. +a csaj agy állandóan azon zakatol, h vajon miért nem beszél? még talán magára veszi. ilyesmi. Inkább legyél érdeklődő és nyitott, az mindig bejön! :)
2013. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is eléggé nagyon hátrány.. volt egy fiúm, aki nagyon jól nézett ki, de alig tudtam vele miről beszélni, nem is tartott sokáig a kapcsolat..
2013. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem várom el, hogy cssak ő beszéljen, ha érdekel, kérdezek, és jól esik, ha ő is tud kérdezni, nem csak ül, és mosolyog, abból nem lesz semmi...:(

de alavetően az, hogy csendes, az nem hátrány :)

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer! Az ilyeneket megvetik a nők! Keress egy óvodást, az majd felnéz rád, akármilyen béna vagy!
2013. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A.Romanov ***** válasza:
Nem mintha nem tudnék sok mindenről beszélni, csak nehezen nyílok meg viszonylag... Ha már egy kávé mellett üldögélek a lánnyal akkor nincs gondom. Csak minden alkalommal meg kell magam erőltetni mikor egy tök ismeretlen lánnyal beszélgetek először :)
2013. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a csendes pasikat! :) Úgy értem azokat, akik sokat gondolkodnak, figyelik az őket körülvevő világot, embereket - szóval nem azért nem beszélnek, mert nincs miről, csak mert nem szeretik mindenkivel megosztani minden gondolatukat. A nagy hangú, mindig pofázó srácok nagyon jó haverok nekem, de engem zavarna, ha a pasim is olyan lenne.

Egy jól kinéző, sokat gondolkodó, okos srác (akinak szíve is van) -> 10/10 :)

2015. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!