Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban azon gondolkoztam hogy milyen lehet utcagyereknek vagy kóbor macskának lenni, mert hogy ők azt csinálnak amit akarnak. A suliban kiközösitettek ezért elég antiszociális lettem. Utáltam iskolába járni, mert utáltam hogy az osztálytársak és a tanárok meg akarták nekem mondani hogy mit csináljak és mit ne. Most hogy egyetemre járok, sokkal jobban érzem magam, mert senki nem parancsol. De pl. most sem vagyok hajlandó együtt lakni másokkal koleszban vagy albérletben, mert zavarna hogy a barátnők átt akarnak formálni olyanra amilyenek ők maguk (birkák). Inkább naponta utazok,van hogy enni sincs időm, megfagyok télen a hideg időben, beázik a cipőm, sötéttel jövök sötéttel megyek...ez egy picit sem zavar...lényeg hogy senki nem ugat. Lány vagyok...

2013. szept. 17. 17:21
 1/4 anonim válasza:
49%
Én is kicsit antiszoci vagyok 3-4 ember van akiket közel engedek magamhoz a legjobb barátnőm az anyukám meg van két fiú haverom de őket már nem annyira közel. Utálom ha ugatnak nekem csak annyi különbséggel hogy én eltöröm az állkapcsát . Ha barátnők azt mondják hogy hogy nézel ki mit vettél fel akkor is vissza szólók (kb akiket nem rühellek a barátaimnak tekintik magukat ....) teljesen normális vagy szereted a saját utadat járni és mindent úgy csinálni amit te akarsz :)
2013. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocsi a vége mindent úgy csinálni ahogy te akarod
2013. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is visszaszólok ha beszólnak, alapiskolán hetente be kellett mennie az anyámnak mert összeverekedtem valakivel. Van 2 barátnőm (1 a netről, 1et meg kisbaba korától ismerek),van pasim (aki egyben a legjobb haverom is, nagyon idióták vagyunk együtt), az anyám...van apám meg 2 tesóm is de velük nem nagyon szokok ilyenekről beszélni. A fősulis barátnőimmel elvagyok a suliban, beszélgetünk suli után, néha elmegyünk együtt 1 kávéra vagy valami,de semmi több. Nem járok velük bulizni, nem járunk egymáshoz, és úgy érzem jobb is.
2013. szept. 17. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Első! Hát ha ez a viselkedés szerinted normális, akkor én elmeteg vagyok!
2013. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!