Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj, ha különböző...

Mi lehet a baj, ha különböző pontokban szurkál a fejem a fejbúbomtól lefele a tarkómig és szédülök, nehezen tudok koncentrálni, gondolkodni és közben eléggé depis hangulat gyötör?

Figyelt kérdés

Esti órákig teljesen kivagyok, gyomorrontásra emlékeztető rosszulléteim vannak ami spontán múlik. Bizsereg a bal lábfejem, a kezemen az egyik ujjam érzéketlenebb, ráadásul stresszre fokozódik mindez.Olyan képtelennek érzem magam, mind érzelmileg, mind mentálisan.

Már gondoltam parkinsonra, reumatikus ideggyulladásra és mindenre. Vagy depressziós lennék, de nincs okom rá semmi.


2013. nov. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igazából agyi infarktus kezdő jelei is lehetnek, de lehet bármi.

Én elmennék egy kivizsgálásra, lehet hogy csak stressz, de később a stresszből betegségek is kialakulhatnak...

2013. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamaszoknál előfordul. Kinövöd.
2013. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!