Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy autista lennék?

Lehetséges, hogy autista lennék?

Figyelt kérdés

Egyes dolgokból kiváló vagyok pl. Matematika Fizika és ezek elméleti és gyakorlati alkalmazásai. Filozófia irodalom és történelem terén is nagy eredményeim vannak viszont egyes dolgok nem éppen az erősségeim pl. nyelvtan kommunikáció helyesírás és emberekkel való társalgás kapcsolatteremtés és megtartás. Az életemet szabályszerűen élem. Ami érdekel az nagyon megy és nagyon értem és nagyon sok mindenben hozzá birok szólni viszont amik nem azok egyáltalá nem. Emelet a látásom kiváló a legapróbb dolgokat is képes vagyok észrevenni és a térlátásom is kiváló emelet a hallásom borzalmas.

Nem tudom eldönteni kérlek segítsetek.



2013. nov. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy autista. van amben tök ó vagy másan sz4r hát ezzel mindenki így van , talán nem ennyir h. rossz hallás tökéletes látás, de ez nem autizmus semmi hasonló :D örülj hogy jó vagy dolgokban, kimagaslóan jó... van aki nyelvzseni de megbukik matekból... ettől nem lesz autista..
2013. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár mondatoddal megcáfoltad kételyedet. Az autistáknak ugyanis nem igazán jó a térlátásuk, ők a részleteket veszik inkább észre, de az egészet kevésbé.
2014. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, ne általánosíts. A jó térlátás nem kizáró ok!


És kérdező, ennél sokkal több minden számít, ha nagyon érdekel keress fel egy pszichológust.

2014. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!