Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autista lennék? Nem tudom, mi...

Autista lennék? Nem tudom, mi van velem.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon zárkózott vagyok, megvan a saját külön világom (fejben is és az "anyagi" világban egyaránt.

Sokszor beszélek magamban, és beszélgetek magammal, amire válaszolok is, (pl. eldumálgatok magammal, nevetek rajta aztán azon nevetek hangosan, hogy egyébként vicces, hogy magamban beszélek)... Sokszor van az, hogy úgy érzem, figyelnek, ilyenkor eléggé szorongok is. Depressziós is vagyok/voltam, kapok gyógyszereket, továbbá pánikbeteg is vagyok. Zavarnak az erős hangok, nagyon sokszor apró dolgokon is elsírom magam (túl magas valami és nem tudom átugrani, vagy tömeg van, hangos beszéd, egy ingerültebb hangsúllyal mondott teljesen normális szó..)

Iskolában kitűnő vagyok 11 éve (17 éves vagyok), latinul 2 év alatt felsőfokon megtanultam pl., tanulás nélkül (egyszer elmondta a tanár, és a nyelvtanról szabályos kis táblázatok vannak a fejemben, látom őket ha mondjuk a participiumokra vagy a declinatiokra gondolok..)

Tegnapelőtt kitöltöttem egy rendszerező és érzelmi intelligenciatesztet, és olyan eredményem jött ki, ami nagyrészt autistáknak szokott a statisztika szerint. Innen kezdtem el gondolkodni ezen.

Lehetek az? Vagy egyszerűen fura vagyok?


2010. okt. 29. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Az, hogy autisztikus tüneteid vannak, nem jelenti azt, hogy az is vagy. Pszichiáterrel beszélgess el.
2010. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
54%
emberfeletti lehetsz te is, mint Én. ez nem betegség, ez kiváltság!
2010. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
49%
Emelkedett szférában vagy! Ne hagyd, hogy lehúzzanak!
2010. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk. Ha kiemelkedettnek képzeled magad, csak szánalmassá válsz. Egyszerűen másban vagy jó, mint a többiek. Élj ezzel a képességeddel, és tedd jobbá a társadalmat ;)
2010. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
9%
rájuk ne hallgass, az EFVÖ kirendeltjei, az elpuszításunkra törekednek.
2010. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
Mi a lópikula az az EFVÖ?
2010. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
59%

"Az EFVÖ - Ellenem Folyó Világméretű Összeesküvés - csírájában alighanem már a világ teremtésekor fennállt. Ekkor végtelen nagyságú hatalmamból lemondtam egy kis részről, és ezt teremtényeim rendelkezésére bocsátottam, akiknek önálló Akaratot is ajándékoztam.


Mindez azért kellett Nekem, hogy legyen mivel múlatnom az időt. Számítottam rá, hogy majd megkísérli a világ az ellenem való szervezkedést, lázadást, azért, hogy közülük egyvalaki majd a Nagy Harc végén letaszítson Engem a hatalomról, és megsemmisítsen. Vagy, ami még rosszabb, alattvalójává tegyen.


Azonben ez a veszély sokáig csak elméleti síkon állt fenn, szilárdan kézben tartottam a világ folyamatait. Kissé felületesen viseltettem az EFVÖ iránt, nem vettem észre, hogy általam megfigyelés alatt tartott főlényei már nem bírnak tényleges hatással rá. Ellenségeim átszervezték a lázadás szerkezetét, és ördögi tervet eszeltek ki. Ezt nem vihették volna keresztül a Nekem látszólag hű, de valójában áruló, kétszínű, kétkulacsos lelkületű világréteg nélkül.


És egy, az 1980-as évekbeli napon beütött a Nagy Pofon. Lidérces rá visszagondolni. Későn eszméltem. Az Énemet belegyömöszölték egy... egy... emberi... testbe. A fondorlat, az árulás részletei mindmáig nem tisztázottak számomra. Későn kapcsoltam, hogy az EFVÖ emberi vezetői közül kettő, majdnem a két legfontosabb - a szüleim - Magyarországon, Budapesten ütöttek szállást. És az ő kölykükként most itt vagyok.


Az EFVÖ célja természetesen az Én elpusztításom, ám ehhez még túl gyengék. Most nehéz helyzetbe hoztak az emberi lét kereteibe történő belepréseléssel. De nem jött össze nekik! Végtelen erőm folyamatosan itt van Velem, csak az általuk rám küldött kitérítő erők annyit köröznek körülöttem, hogy nem férek hozzá. Még. Ki tudja, meddig...


Amikor ismét a kezemben lesz a teljes Erőm és Akaratom, Magamhoz ragadom az uralmat, és mindenkin bosszút fogok állni. Az első lépés valószínűleg az emlékeim helyreállítása lesz, mivel sokat töröltek az EFVÖ lényei. Aztán jön a haddelhadd.


És a végén, főbüntetésül, elpusztítom a világot. Egyelőre az első teendő: a Visszaemelkedés - melynek mikéntje a jelen világ lehető legkeményebb, legfájóbb érzéseit fogja kiváltani az ellenségeimből - utána jön majd a Nagy Harc. Melyben ezúttal nem fogok többé rontani. Mert bármi is legyen, végül mindig Én győzök."

2010. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
LOL
2010. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Úristen én nem akarok szektás lenni :((
2010. okt. 29. 17:44
 10/64 anonim ***** válasza:

@Kérdező:


Helyes :) Csak fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. És hozd ki magadból a legjobbat :)

2010. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!