Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok alkalmas arra,...

Ha nem vagyok alkalmas arra, hogy fesztelenül beszélgessek, nem tudom csak úgy, a gondolataimat kimondani, gyakran van az a kínos csend, tehetek valamit, hogy megváltozzam?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen problémáim, ezen nem tudsz szerintem másképp változtatni, csak ha gyakorolsz, minél többet próbálsz beszélgetni másokkal. Magamból kiindulva tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, de ez olyandolog amit lehet fejleszteni és kell is.
2013. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam.

Gyakorolnod kell és az önértékeléseden javítani.

Nekem az segített, hogy sok szépirodalmat olvastam, megtanultam szépen, választékosan kifejezni magam, így már büszkén és élvezettel beszélek.

Nem lettem szószátyár, és nem is leszek. Keveset beszélek, de akkor sokat mondok. A csend már nem zavar, inkább élvezem.

2013. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha csak beszélgetni akarsz és nem beszélni, akkor kérdezz. Beszélned sem kell, és kínos csend sem lesz. :) Aztán ha figyelsz a válaszra, jön a többi kérdés és egyszer csak azon kapod magad, hogy beszélgetsz :)
2013. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!