Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tettél-e már olyan dolgot,...

Tettél-e már olyan dolgot, amire nem volt okod, de annak ellenére megcsináltad?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért, de ha megkérnek, hogy segítsek valamiben, minden ok nélkül segíteni szoktam
2013. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében, ha azt vesszük, hogy az életnek nincs értelme, akkor mindent, amit teszünk, ok nélkül csináljuk. ;) Szubjektív a kérdés...
2013. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az életnek az az értelme, hogy élsz. Ezért utóbbi válaszolónak mondom, hogy értelmetlenséget mondtál.
2013. nov. 22. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt. Pl, hogy válaszoltam erre az értelmetlen kérdésre. Világítsd meg jobban: mi az, hogy nem volt okom? Pl, ha nasizok?
2013. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én valaki számára semleges, vagy ártó dolgokra gondoltam.
2013. nov. 25. 18:29
 6/9 schefbakka válasza:
Semmi sem semleges értelmetlenül semmit nem csínálsz.
2013. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van, semmi értelme a kérdésednek. De tegyük fel, hogy meglátok egy gusztusos darab húst, és bár tele van a hűtő, mégis megveszem. Tehát nem volt rá okom. Ugyanakkor valaki, pl a szomszéd számára ez teljesen közömbös, a következő vásárló számára pedig káros, hiszen elhappoltam előle a szép falatot.
2013. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert lehet, hogy olyan mint a Csend közöttünk van.
2013. dec. 3. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Silence will fall, sssssskkkrrrrkkssssrrrkkk!
2014. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!