Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik eletet valasztanatok?

Ti melyik eletet valasztanatok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek senkit megserteni ! Elnetek egy "normalis" ember minden napjat.Aki viszonylag kijon a fizetesebol es csak a csaladjara szamithat. VAGY Egy kerekes szekes (vagy egyeb mas serult ) eletet jo penzel sok igazi baratal es jo csaladi viszonyal.Melyiket valasztanad ?

2013. nov. 18. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
első.( és nem feltétlen a mozgáskorlátozottság miatt...) inkább legyen szerető családom, kis aranyos, otthonos lakásom, mint sok pénzem.
2013. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttad már az Életrevalók című filmet? Nem pont ezeket a viszonyokat írja le, de nagyon hasonló, nekem a kedvenc filmem.
2013. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó én is láttam, de akkor sem ér semmit a pénze. az egy véletlenszerű találkozás volt a néger fiúval. és ő az egyetlen barátja, a többiek mind sajnálkoznak... abban a hatalmas házban él a rengeteg pénzével, amivel nem tud mit kezdeni, és senkije nincs. ezért írtam hogy inkább töltöm az életem egy szerető családdal, és ( lehet hogy fele annyira jó barátokkal, mint a filmben a fiú, de mint írtam ez 10000000-ből 1), mint hogy ne tudjak mit kezdeni magammal, és a tengernyi pénzemmel... az nem bújik éjjel hozzám,mint a férjem, és nem ad szeretettel teli puszit mint a gyermekem.
2013. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom szepen a valaszokat. Es a filmet meg fogom nezni !
2013. nov. 18. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát egyértelmű, hogy a filmből is az jön le, a sérült fickónak látszólag megvan mindene, mégsincs semmilye. A fekete srácnak meg semmilye sincs olyan téren, mégis ő az aki tudja mit jelent "élni". de sokféle tanulság levonható a filmből szerintem, és e melett nagyon szórakoztató is, 2-es voltam.:)
2013. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!