Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik életet választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Maradnátok egy olyan kapcsolatban ahol boldogtalanok vagytok,sok a stressz ez miatt,és van agresszivitás a párotokban?Vagy mennétek a bizonytalanba gyerekkel(mert a gyerek az saját előző kapcsolatból),munka nincs ott, 0ról kezdeni,de viszont van nyugalom,és ÖNMAGAD életét élheted.

Rossz vagyok,mert nem csak azt nézem mi az amink megvan,hanem változtatni szeretnék?Mert én szerintem a gyermek akkor boldog,ha az anyja is boldog.

Kérlek írjátok meg őszintén melyik utat választanátok és miért??


2011. okt. 22. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha nem mersz változtatni a rosszon, akkor gyáva vagy. Részben meg is érdemled amit kapsz, de nem azt mondom, hogy ennek így kell lennie. Állj a két lábadra és menj, ha nem tudod rendbehozni a kapcsolatodat.
2011. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennék.

Úgy van, ahogy írod, ha Te idegbeteg vagy, a gyerek is az lesz. Plusz azt írod, van agresszió a párodban, nem várnám meg, amíg bennem vagy a gyerekemben kárt tesz.

Menj! Biztos vannak körülötted családtagok, barátok, akik tudnak segíteni az elején. Kitartás!

23L

2011. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A másodikat, mert én nem függök senkitől, még gyerekkel sem. Főleg, ha az egy agresszív seg.gfej aki nem tisztel és nem szeret. Ezek elpazarolt évek rá...
2011. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm, és persze felesleges azon aggódni,hogy mi lesz holnap,mert sosem lehet tudni.

Nem akarok olyanban lenni ahol a félelem felütötte a fejét.Nem gyáva vagyok,csak attól félek a gyerekemnek lesz e mit adnom enni.Mert apa gyerektartást sem adja,nem is érdeklődik már régóta csak ígérget.

2011. okt. 22. 18:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább!

Ahogy írod is a gyereknek sem jó a stressz és az agresszió!

Sok erőt is kitartást,de nem maradj itt tovább!!!

2011. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az éhezök sokkal boldogabbak állitom neked. ott béke van és szeretet. csak kaja nincs.... nyilván fontos de választhatsz hogy kicsit kevesebb kaja jut de biztos jobb lesz majd hisz ettöl csak jobb lehet vagy megvárod mig lelkinyomorékok lesztek.
2011. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat jelentett nekem a biztatások!!!!!!Köszönöm

Tudtam mi a helyes csak kíváncsi vagyok mások is a boldogságot választják,a lelki boldogságot.

:)

2011. okt. 22. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:

A megalkuvás mindig gyávaságból fakad.


A boldogság az, tudják, amikor sugárzik az emberről az érzés: hogy jól van. A boldogság üt. De ez a hosszú folyamat, amíg a titokból, az elhallgatásból őszinteség lesz, és lassan szembenézek mindazzal, ami fáj. Ez aztán hatással lesz az egész életemre, és akkor eljön az az időszak, amikor nem csak látszatember leszek, hanem hiszek majd önmagamban, tehát lesz önbizalmam. Vagyis a boldogságukat kockáztatják mindazok, akik az elhallgatást választják.


Belevágni valamibe úgy, hogy nem tudom, mi lesz belőle? Igen! Képzeljék el: ez az a pillanat, amikor szabadon tudnak dönteni. És ezzel köszönt önökre a függetlenség napja. Amikor szabadon eldöntik, hogy lépnek. Ez mindig csak egy lépéssel kezdődik, soha nem többel. Abban a pillanatban ugyanis megérzik, hogy önök képesek bármire. Bármire. És amikor ezt megérzik, akkor el fognak kezdeni mosolyogni.


Mi az elpocsékolt idő? Ha tudom, és nem teszem. Ha felismerem, hogy valamivel ártok magamnak, mégsem változtatok. Ha már öt éve rájöttem arra, hogy gyáva vagyok kimutatni az érzéseimet, de nem teszek mást, csak marcangolom önmagam, hogy mi lett volna, ha ezt vagy azt meg mertem volna tenni.


Dr. Csernus Imre

2011. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mennék!

Egy szar kapcsolatban ne maradj,csak az idödet vesztegeted.én is egyedül nevelem a gyermekemet 7 éve.de jobb,mint egy rossz kapcsolatban.meg a gyerek is nyugodtabb.szüleid nincsenek akik tudnanak segiteni?

2011. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudnak segíteni,de van hova mennem,mert van egy hiteles ház,oda tudok menni.Igazából hinnem kell magamban,hogy igenis ne féljek szembenézni az élettel!!!

És lám,milyen sok és rendes ember van itt közöttetek!!!Ez jó érzés,köszönök minden segítséget!

2011. okt. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!