Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szégyellnem kell magamat és...

Szégyellnem kell magamat és felelőtlen vagyok, amiért a gyesből és alacsony fizetésből nem úgy tudom eltartani a gyerekeimet, ahogyan kellene és ahogy igazából szeretném?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem úgy ahogy kellene? Mit nem tudsz megadni, amit kellene?


A leglényegesebb a szeretet, a kiegyensúlyozott családi háttér biztosítása a gyerekek részére, és a mindennapi betevő, gyümölcsökkel, zöldségekkel, húsokkal, tejtermékkel. A márkás holmik hiányát nem fogják megszenvedni.

2013. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsohoz.Szamomra a mit kell:fedél a fejük fölé,élelem,pelenka,tiszta ruha,télen fűtött lakás...

A mit szeretnék: minden évben nyaralni,olyan dolgokat is megvenni amik nem létszükség.

DE én is azt gondolom,hogy ha a szeretet és a kiegyensúlyozott légk5r megvan,akkor minden megvan /persze ehez azért az alap feltételek kellenek/

2013. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ha ételre nem telik, akkor igen, akkor komolyan elgondolkodnék, hogy milyen felelősséggel vállaltam. De attól, hogy nem telik Next ruhára és Fischer Price játékokra, attól nem dől össze a világ.
2013. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egy marla.singer nevő kedves felhasználó privát üzetenekben sérteget, ilyeneket írogat:

"Normális ember nem vállal gyermeket ha csak a férjének van aránylag jó fizetése! Mert bármikor kirúghatják, bármi történhet vele, nekem senki ne magyarázza meg, hogy ezt nem kell számításba venni."


Letet mindkét szülőnek jó állása, sose lehet tudni, mindkettőt elküldhetik...

2013. júl. 10. 08:12
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy felelőtlenek lennénk, de mit tegyek, akasszam fel magamat????????????????????????????????????????
2013. júl. 10. 08:13
 6/17 anonim ***** válasza:
És mi az amit nem tudsz megadni a gyerekeidnek?
2013. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen itteni hozzászólónak sincs köze a magánéletedhez. Ezt ne felejtsd el! A döntéseinkért, életünkért egyedül magunknak felelünk. Ez az oldal nem több, mint egy beszélgető felület. Nem ismer téged, sem a körülményeidet, sem az életedet. Kiragadott egy információ morzsát és ítélkezik. Én is lépten -nyomon olvasom, hogy gyesre szülni felelőtlenség, és megvonnák attól, aki nem dolgozik. Én 16 éves korom óta melózom, mellette tanulok, hogy egyre jobb legyen az életünk, de soha nem jelentettek be. Most leszek 28. Mire várjak, csodára? És kikérem magamnak, ha valaki lusta naplopónak tart, akit állambácsi tart el, mert nem így van. Csak vannak jobb kezdési lehetősségel indulók és vannak rosszabbak. Az ember saját magához képest és saját magának bizonyít, fejlődik. Senkinek semmi köze hozzá. Szerintem töröld az üzeneteit, és fordulj a családod felé! A legjobbakat nektek! 21hkm
2013. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem is értem, miért jövök nap mint nap erre az oldalra...

örökre le kellene felejtenem, mert itt csak bántást kapok.

minden jót neked

2013. júl. 10. 08:22
 9/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Tegyél az ilyenekre magasról.Mi köze hozzá?Vagy egyáltalán bárkinek is?Ne foglalkozzal vele.Sajnálom őt h olyan üres az élete h a tieddel kell foglalkozzon ;)
2013. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem elég az ember baja, még itt is csak bántják....
2013. júl. 10. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!