Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a halálközeli...

Mit gondoltok a halálközeli élményekről?

Figyelt kérdés
Bizonyíték lehet a túlvilág létezésére, nemde? Tehát amikor valaki kilép a testéből mert megáll a szíve a műtőben pl., és átmegy a másik terembe vagy akárhová stb., és még is sikerül újraéleszteni, aztán elmeséli, és minden amit hallott, látott tényleg megtörtént... tehát ilyen esetekben mit gondoltok erről?

2013. nov. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Működik a fantáziája. Olvasott erről, és szükségesnek tartja, hogy ő is mondjon ilyeneket.

Az agy akkor is működik még rövid ideig, amikor a szív megáll. Ha nem így lenne, nem is lehetne újra éleszteni.

2013. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 II.Dartheon ***** válasza:
75%

Nézd, nem egy embernél fordult ez elő, és ha statisztikailag nézem, nagyon nagy a hasonlóság, az átlagosan átélt dolgok ugyanaz, hasonlóak...

Ebből is kiindulva simán lehetnek valóságosak, és az is biztos, hogy sokkal több dolog van a világegyetemben, mint ahogy azt tudjuk.. ne feledd, az ember csak az észlelhető sugaraknak is csak a pár százalékát észleli, és annak is csak pár százalékát látja! tehát mondjuk 10%-ot észlelünk, és ennek a 10%-nak is csak a 10-20%-át látjuk (jó, lehet pontosan nem így..) és az univerzum legnagyobb részét (70%+ biztos) a "sötét anyag" teszi ki, amiről fogalmuk sincs a tudósoknak, hogy mit csinálnak azok, vagy mire jók...

2013. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Egész faszák XD Nekem már 6 volt XD utána csak zihálok adrenalinnal és idegességtől telve de valami hatalmasak. NEm rossz érzés ha nem fáj annyira.

1. Leestem egy 6 méter magas fáról egy műanyag székre

2. Szétrobbant mellettem egy benzineskanna

3. egy meredek domboldalon megcsúsztam és leestem de egy bokorra

4. Ralliztunk trabival és felborultunk és kirepültem a szélvédőn

5. Deszkázás közben a barátnőm fenekét néztem és benementem egy híd szélébe és beleestem egy kis folyóba

6. egy fa kitört alattam énmeg olyan 10 méter magas lombal borultam a tóba

2013. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó téged üldöz a halál komolyan. :D Vagy nagyon béna vagy, vagy belekeveredtél egy élő Végső állomás filmbe :D


Amúgy én nem hiszek abban hogy kilép az ember a testéből :) Nagyapámat kórházba vittük mert párszor elájult, de mindig felkelt. Kiderült, hogy nem elájult hanem meg-meg halt aztán újra beindult a szíve (kapott peacemakert emiatt).

2013. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!