Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekként (ill. amíg a...

Gyerekként (ill. amíg a szüleiddel éltél) volt halálközeli élményed?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2013. nov. 17. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2013. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi számít halálközeli élménynek?

Nekem volt olyan, hogy hegyet másztunk (erdély, Torockó, Székelykő) és megcsúsztam az egyik kövön és kb 2-3 métert botladoztam így a kerek köveken, mert mindegyik megbillent alattam, majd beakadt a botom 3 közé és az fogott meg, mielőtt bukfenc lett volna a vége. Meg úgyszintén ott egy évvel korábban megcsúsztam szintén és ha nincs ott egy fűcsomó akkor 20 méter után a jó tövises akármi állított volna meg, persze pár szikla után.

Meg egyszer kétszer kutyák kergettek. A kutya kergetés alatt nem, de a másik 2 esetben nagyon lelassult az idő :)


Innentől döntsd el te, hogy ez az volt-e vagy sem :D


Ja me geyszer majdnem kivertem a fogaimat favágás közben :)

2013. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy óvodásként vittek úszni tanulni minket az uszodába. Na és ott meg volt adva hogy x mètert ússzál le, segítség nélkül. Egy szemeteskukával jelölték meddig kell úszni. A felnőtt embernek ugye leért a lába, de egy óvodásnak nyílván nem... Na én meg ugye úsztam és amikor majdnem hogy a kukához értem, egyszercsak elsüllyedtem. Az ovónő rántott ki a vízből. A mai napig kristály tisztán emlékszem pedig jóóó régen volt.
2013. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elütött egy autó pár évvel ezelőtt. Az iskolából hazafele jövet a zebránál álltam, és vártam, hogy zöldre váltson a lámpa, amikor az autó (új bmv) kb. 40 cm-re feljött a járdára a gyalogátkelőnél. Egy tizenéves srác vezette, és közben telefonált... A reakcióidőm lassabb volt, mint a kocsi, így nem volt időm elugrani. Sikítottam, és a következő pillanatban már a földön voltam. Az egész életem lepergett előttem, mint egy film. Nagyon furcsa volt.

L/18

2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb 10 éves lehettem amikor a tengernél nyaraltunk és az egész család beborult a vízbe a vizibicikliről. Én nem tudtam úszni és arra gondoltam, milyen szar lesz megfulladni. De aztán mégsem fulladtam meg. Tisztán emlékszem az egészre, de nem viselt meg. Azóta is imádom a vizet.
2013. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Áh tényleg. 2. kommentelő vagyok. Olyasmi vizes kalandba nekem is volt részem. Csak én 14-15 éves voltam akkor. Egy gyorssodrású kb 1-1,3 méter mély csúzda szerű gyorsfolyású (nagyon gyors) folyűs volt. Valaki belelökött. A 2.-3. kanyarnál már azt sem tudtam, hogy hol a fel vagy a le, levegőt sem kaptam, mert nem tudtam a felszínre menni. Éreztem, amikor elfogyott a levegőm, alig bírtam visszatartani a lélegzetem (hogy ne a víz alatt akarjak levegőt venni). Aztán, hogy utána mitörtént már nem tiszta, vagy megsikerült kapaszkodnom valamiben, vagy aki belelökött kirántott a vízből.
2013. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Felnőttkori miért nem számít?
2013. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, az egyik nagyvárosi fürdőbe voltunk a családdal (előtte se,azóta se többet) egész kicsi lehettem úgy 8-9 éves. Nem tudok úszni, és nagy is volt a víz, és csak apukám kezét fogva, vagy h fogott tudtam fenntmaradni, illetve azon a medenceszéleken, ahol magasítás van és fel lehet rá ülni. Valamilyen úton módon , mikor ott üldögéltem meguntam és anyuhoz akartam menni, de elsüllyedtem. Persze annyi vízet ittam, hogy hátha csak lesz vmi, és még vki rám is lépett, és olyan baromi lassan telt az idő. Biztosra vettem h ott vége. :( Valóságba sztem pár másodperc lehetett, mikor kihúztak, belégzést csináltak stb, de komolyan mondom baromi érdekes volt. Míg élek nem felejtem el. örökre rányomta a bélyeget az életemre.
2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vízzel kapcsolatos volt.

Tudni kell különben, hogy imádok úszni, és tudok és 4-5 éves korom óta. Apuval voltunk egy élményfürdőben (12 lehettem kb), ahol a medencék mellett volt egy tó is, azon pedig volt egy olyan nagy (felfújható ?) hegy, aminek a tetejére fel lehetett mászni, majd onnan lecsúszni. Nekem a mászás közepe felé sikerült megcsúsznom, így leestem a hegyről, és valahogy be kerültem alá. Fel akartam menni, de valami beleütköztem. Azt hittem, hogy csak egy másik ember, így kicsit arrébb úsztam, de megint csak nem sikerült kidugnom a fejem a vízből. Ekkor már megijedtem, rájöttem, hogy a hegy alatt vagyok, ki nyitottam a szemem, de természetesen mindenhol sötét volt...Tényleg nagyon féltem, kapálództam, aztán szerencsére sikerült valahogy kijutnom.

2013. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!