Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pörög le az életünk...

Miért pörög le az életünk halálközeli pillanatban?

Figyelt kérdés
Autóbalesetem volt és akkor történt meg velem.
2013. nov. 19. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem pörög le. Csak beütötted a fejedet. Mi számít halálközeli pillanatnak?
2013. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 automatakoktel ***** válasza:

Szerintem mintegy összefoglaló, miután végigjátszottad a szereped, utána meg is nézheted. Persze nyilván még ezekszerint a te mostani szereplésednek még nincs vége.


Amúgy jó volt a mozi? :) Tetszett?

2013. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam Dj. Tiesto 2008-as albuma pörgött le. Zsír volt :)
2013. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a jövő pörgött le előttem egy másodperc alatt. Elképzeltem ahogy baleset után kijön a mentő, kórházba kerülök (jobb esetben) majd jönnek a szülők megsiratni.
2013. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem be a fejem, és lepörgött. Egyébként nem tudom mi számít halálközeli pillanatnak, de ha érzed, hogy meg fogsz halni az talán annak mondható.

Egyébként nagyon jó, tetszett. :) Kb. 2-3 másodperc lehet az egész.

2013. nov. 19. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen érzés lehet érezni, hogy meg fogsz halni. Roppantotta már meg harcművész a nyakam /nem kellett volna sok hozzá, hogy a csigolyákat az ideggel együtt átrendezze, vetődött már bele edzőtársam fojtásból úgy a betonba, hogy két ember súlyával estünk volna mindketten fejre, potenciális halálközeli lehetőségek mindenki életében vannak.. ha ezt akkor tudom, próbáltam volna lemozizni az életemet, de hát hirtelen nem tudtam.


Ha ellőnek egy puskagolyót az ember fülét karcolva, az halálközeli pillanatnak számít?

2013. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Nem én akartam lemozizni, hanem magától történt.

Volt még egy autóbalesetem ott nem történt meg ez, úgyhogy nem tudom.

Inkább az, ha rád fognak egy fegyvert és elsütik, de te túléled, és mielőtt a testedbe ér a golyó akkor történhet ez.

2013. nov. 20. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem minden lőtt seb halálos. Ha ellövik a fülemet az nem az.

De ha 1 centivel arrébb megy, akkor már lehet. Ki tudja ezt..

2013. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kell kukacoskodni. :P

Egyébként nem én irányítom: tudom, hogy meg fogok halni, na akkor most pörögjön le, hanem automatikusan jön. :)

2013. nov. 21. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát te tapasztaltad, nem én. Köszönöm, hogy megosztottad :)
2013. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!