Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire gátlástalan beteg állat?

Figyelt kérdés

Idézet egy kérdésből, nemi erőszakról van szó: "A kiütéses erőszaknak egy olyan előnye van amit normál esetben sosem tapasztalsz meg: a. szabadság és a szabad élvezetek. Normál esetben ez esélytelen mert vagy 1000 dologra kell figyelned és tekintettel lenned + sok elvárás, még több tiltás és így nincs időd az élvezeteidre mert végig azt kell lesned hogy ne csak neked legyen jó sőt akár a te rovásodra. Utána is gondolkodhatsz hogy vajon élvezte vagy csak eljátszotta...


Meg tök mindegy mit teszel az egész olyan rossz így mert ha elrontod az duplán számít és örökké. emlékezni fogtok rá.


egy szóval: ez az egy előnye van a “szabad mód“ "



2013. nov. 21. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy csak túlzottan optimista
2013. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kívántak neki páran anális élvezeteket, amikor valami hasonlóan szabadelvű elkapja.
2013. nov. 21. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Na, ez egész találó, nekem eszembe sem jutott.:)
2013. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem tapasztalatlan aki írta.

egy örömlánynál sem kell figyelni arra,hogy neki jó legyen,végig el lehet magával és az élvezeteivel foglalva az ember.

nem lesz népszerű a lányoknál,de vannak ilyenek.

plusz nemi erőszak közben szerintem be sem nedvesedik a csaj és úgy betuszkolni se lehet egy nagy élvezet.

a kiütéses dugás meg a börtönben bevett.

pl van egy kemény fickó akit nem lehet leverni,ezért egy alkalmas pillanatban összefognak ellene és vagy leütik a stokival hátulról,vagy lefojtják ájulásig és akkor megdugják az erre hajlamosak az ájult testét.

2013. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!