Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a csincsillám...

Mit tegyek ha a csincsillám már 8 éves és ey kicsit magányos?

Figyelt kérdés

Mit ahogy ezt már a kérdésben es említettem a csincsillám 8 éves.

Énszerettel volnamellé egy másikat is hogy nem legyen magányos de anyukám végül azt mondta ne mert nehéz egy másik (fiatalábba vagy vele egy idős) csincsillával összeszokzatni. Egy csomót olvastam ilyen esetekről, de nem nagyon kaptam meg a választ. Persze a korában benne van hogy már nem olyan gyors és nem pattog annyit mint régen, de már 1 szembetegséget és 2 hasrontást túlélt. (Ne mondjátok azt hogy nem tudok csincsillát tartani mert a hasrontás egyszer egy mazdola miatt egyszer pedig a ketrece lellett levő táposzacskó moatt van.) a csincsillak köztudottan nagyon kényes állatok de ezúttal nem tudom mit tegyek



2013. nov. 14. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele többet. Ki szoktad engedni futkározni? Szoktad simogatni vagy játszani vele?
2013. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wallace232 válasza:
8 éves kor elég szép egy csincsillánál. Szerintem kicsit nehéz lenne összeszoktatni egy másik állattal, csak annyit tehetsz hogy többet foglalkozol vele. Sokat veszed ki, simogatod. Kicsit járkáltasd, pl egy szobában ahol semmi olyan nincs amit megrághatna, vagy ha van akkor azt dugd el vagy falazd körbe.
2013. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindent megteszem ami tolem teli :) koszi a tanacsokat
2013. nov. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!