Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen hogyan tudnék változtatni?

Ezen hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Lényegében egy egész erős személynek mutatkozok,ám könnyen rám jön a remegés,könnyezés,nehéz visszafogni..Ha ki kell állnom emberek elé és nem tudok válaszolni akár felelésnél,vagy egy konfliktusban leblokkolok...Szeretném ha egyáltalán nem blokkolnék le,és még csak be sem könnyeznék.Tanácsok?

2013. nov. 22. 20:54
 1/1 strawberryhillside válasza:
vannak ilyen típusú emberek, ez teljesen normális. Segíthet ha minimálisra csökkented a stresszt, tehát teljesen felkészülsz pl. felelésekre, prezentációkra, és mondjuk tükör előtt gyakorlod stb. Idővel megszokod az ilyen helyzeteket, és könnyebben fogsz spontán is beszélni . Én is sokat remegtem, könnyeztem, a hivatalos telefonbeszélgetéseket előre leírtam, most meg simán kiállok 200 fő elé egy előre megírt szöveg nélkül és tudok beszélni! szóval gyakorlás kérdése..
2013. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!