Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért kapok ennyi elutasítást...

Azért kapok ennyi elutasítást az emberektől, mert javarészt interneten próbálkozok az ismerkedéssel, barátkozással?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és élőben nincs túl nagy bátorságom odamenni az emberekhez, meg nem is nagyon tudom, hogyan menjek oda úgy, hogy ne nézzenek homokosnak vagy tolakodónak, gyökérnek.

Szóval ezért javarészt interneten próbálkozok, iskolatársaimra is ott írok rá általában, meg a hobbimmal kapcsolatos oldalon is próbálkozok az ismerkedéssel + néha itt gyakorin is.

Általában elutasítást kapok, vannak akik alapból nem túl szívesen válaszolnak, csak néhány szavas válaszokat írnak és kész.

Akikkel esetleg el tudok beszélgetni, esetleg még internetes haverjaimmá is válnak, azok is egy idő után megunnak, elfordulnak tőlem, meg igazából mindig azt állapítom meg egy idő után, hogy sose voltam nekik igazán fontos.

Szóval szerintetek lehet azért kapok ennyi elutasítást az életben az emberektől, mert az interneten élem az életemet, ott ismerkedek, ahelyett, hogy élőben mennék oda másokhoz, és beszélgetnék velük?

Vagy valami teljesen más oka lehet?

(Bunkó nem vagyok, csak internetes ismerősöknek amikor azt látom, hogy alig akarnak már válaszolni, vagy le se sz*rnak, néha beszólok, de nem túl durvákat)


2013. okt. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre elég egy egyszavas válasz: Igen. Az emberi kapcsolatok ápolásához személyes találkozó, közelség is kell. Ritka az, amikor elég a net.
2013. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kapcsold ki a gépedet 1 hétre és ne ülj otthon. Mivel van hobbyd menj és csináld és azokat az ismerőseidet akikkel azonos a hobbyd hívd el magaddal.
2013. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú v. lány cicus vagy? És mi a hobbid nyuszifül?
2013. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva működik, csak neten vagyok képes beszélgetni, ismerkedni.
2013. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el kocsmázni, ott sok barátot lehet szerezni
2013. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!