Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja azt mindneki,...

Miért mondja azt mindneki, hogy egy alacsony, vékony srác esélytelen egy magas lánynál, vagy egy testesebb, husisabb lánynál?

Figyelt kérdés
Mert én nem ezt tapasztalom, legutóbb is egy tőlm nem sokkal, de egyértelműen magasabb és súlyban is lehagyó, de vonzó, formás, nőies lánnyal kavartam és tökre élvezte ő is, egyáltalán nem is mutatta ki, hogy nem vonzódna hozzá, sőt szinte provokálta, hogy bújjak hozzá, érintsem meg, csókoljam meg. De azelőtt is voltam már magasabb, modell alkatú lánnyal is, ő is tökre odáig volt értem, folyton mosolygott, elkísért engem, pedig modntam neki, hogy nyugodtan menjen, nem muszáj elkísérnie és ő is láttam, hogy várja a csókot már. Pedig külsőre tényleg nem vagyok nagy szám, de úgy vettem észre hogy sokan bírják a személyiségem és szerintem emiatt van esélyem sok lánynál, nem is nagy szám külsejű fiúként.
2013. szept. 18. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Grimm fivérek meséinek 66. oldalán lévő "A törpe és az óriás " kalandjait olvashattuk.
2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert te vagy SP.
2013. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet h ki volt ehezve a csaj. Es ez a kinalattol is fugg. Ha a tarsasagotokban nagyon nics nalad magasabb,vagy helyesebb akkor egy ido utan mar hozza lehet szokni. Es ha vki nem jon be kulsore annyira, de megismerem a szemelyiseget, akkor az elfeledtetheti velem a kulsosegeket. :)
2013. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!