Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért tetszem egy...

Szerintetek miért tetszem egy cuki, aranyos kiscsajnak, ha alacsony, nyomi kinézetű fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Még az sem zavarja, hogy van köztünk 10 év! Olyan szép kiscsaj, nem is értem miért tetzem neki, amikor én csak egy ronda törpe vagyok. De más csajokál is midnig csodálkozom, meg azoknál is, akik egyáltalán nnem utasították vissza a csókom, ami fura, mert eddig 5-ből csak egy utasítot el eddig, ha bepróbálkoztam nála csókügyileg. Igaz az az egy egy egy aljas, felszínes, egoista csaj volt, aki csak szórakozik a fiúkkal, nagyon válogatós is külsőre. Deez a csaj olyan kis szexi, meg édes, kívánom nagyon, de mégsem értem, miért tetszemneki, még a képeimet is lájkolta már. Én nem is lájkoltam pedig nála semmit sem még. Mondjuk nem is nagyon érdekel ez a lájkolgatás nem is szoktam amúgy nagyon ilyet csinálni.

2013. aug. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj akkor neki, minek kell ezen kiakadni!?
2013. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak légy boldog^^
2013. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mrs. L12 és Mr. F22 msot egymásra találtak
2013. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem 12 éves akkor szedd fel xd
2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!