Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » H van ez? Ha egy nőnek lyukas...

H van ez? Ha egy nőnek lyukas a zoknija, vagy zsíros a haja akkor igénytelen, míg a férfiaknak "megbocsátható"?

Figyelt kérdés
egy férfi ismerősöm mondta h szerinte nagyon kiábrándító ha egy nőnek pl lyukas a zoknija. Sztem nem égbe kiáltó bűn főleg nem közeli ismerősök között, és nem is értem h ez egy férfinál miért oké, míg nőnél gáz?
2013. nov. 25. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam a férfinél sem oké...
2013. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engem személy szerint nem zavar ha pl a barátom átjön hozzám és neadjisten lyukas kicsit a zoknija...az nem olyan dolog amit mindenki lát csak én mert nálam veszi le a cipőjét
2013. nov. 25. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó, nekem férjem van, de szerencsé igényes annyira, hogy nem vesfel lyukas zoknit..de pl nem akadok ki, ha akárki. Esetleg meglátom, hogy kilyukadt...sokszor jártam úgy, hogy amikor elindultam rendben volt, amikorra odaértem már nem...



Most én a szándékos , vagy nemtörődöm lyukaszokni felvételre gondoltam. Persze nekem sem minden nap frissen mosott hajam van., de a zsíros haj, és a nem frissen mosott haj egészen más


1.

2013. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(Bocsi, az érintőképrnyőn gyakran elpötyögök)

Vesz fel


Akárkin esetleg meglátom, hogy kilyukadt (a zokni)

2013. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi probláma nincs szerintem abbol hogy lyukas a zokni . mindenkivel megesik
2013. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem "ábrándít ki" egy lyukas zokni pl.


De hát miért nem az ismerősödnek teszed fel a kérdést? Az, hogy ide kiírtad, olyan, mintha őt nem mernéd megkérdőjelezni. Mintha általános igazságokat fogalmazna meg - majd eme általános igazságokban valamiképp kételkedve itt anonim módon azért utánapuhatolózol, hogy csakugyan úgy van-e.


A férfi ismerősödnek kiábrándító és kész. Fogalmam sincs, miért. Ezt csak ő tudja.

De az, hogy ő ezt mondta, még nem tükrözi itt mindenki véleményét egyúttal.

2013. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell ennyire túlreagálni egy lyukas zoknit. Egy zokni bármikor kilyukadhat, meg van, hogy egyszerűen nem veszi észre. Nem tudnék ezért egy nőből kiábrándulni. Sőt, volt már olyan helyzet, hogy egy lyukas zokni kimondottan humoros helyzetet szült.

Az a kiábrándító, amikor lerí valakiről, hogy igénytelen.

A zsíros hajnál sem mindegy, hogy mennyire zsíros. Amikor zsíros tincsekbe össze van már állva valakinek a haja, az kiábrándító, nem csak nőknél. De az, ha valaki ápolt, csak épp a haja nem frissen mosott, az belefér.

2013. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A férfiak istenek a nők meg csak rabszolgák akiket baszni lehet :D Egy baszható szolga meg azért legyen már igényes a p_csába is!
2014. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!