Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép akarok lenni. Hogy...

Szép akarok lenni. Hogy csináljam? 18/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Add önmagad és ne őrizgess keserű gondolatokat! Ez pont a "belülről fakad" szájbarágós kiadása.
2013. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
36%
Egy fotó a képfeltöltés.hu-ra nem ártott volna.
2013. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Deliverance ***** válasza:
Mosolyogj sokat és legyél magabiztos. Az embereknek egyből fel fog tűnni. :)
2013. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a szépség genetikailag "jön". ez is relatív, hogy ki mit lát szépnek. általában a szimmetrikus arc, középvastag ajkak... de lehetsz te szép vékony szájjal is.... illetve dekoratív. ha tudod hogy mi áll jól neked és mit mivel vehetsz fel akkor ugyanolyan szépnek fognak találni a pasik, mint a "tökély nőket" még ha vannak is rajtad hibák. ( mint mindenkin) :)
2013. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy kívülről, vagy belülről :)
2013. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg sminkelni, nőiesen öltözködni , ápold a hajad,fogaid,bőr hibáid,járj el sportolni
2013. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Próbálok jól öltözni, sminkelem magam, a hajamra is nagy figyelmet fordítok. Nem vagyok az a tipikus plázacica típus. Van bajom a külsômmel, elsônek is az, hogy túl vékony vagyok (175 cm és 48kg) és akármit csinálok nem tudok hízni, apukám családja is ilyen volt. Emiatt nem látom szépnek magam, hiába sokan bíztatnak mindig. És ha kilépek az utcára, nem vagyok magabiztos.
2013. nov. 26. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
meg kell tanulnod ,magabiztosnak lenni. én 166 centi vagyok és 85 kg. mondták már hogy fogyjak, de én így érzem jól magam, és tudok magabiztos lenni. a lényeg hogy magadnak tetsszél és ezáltal kifelé is azt mutatod, hogy bízol magadban, tetszel magadnak, ezért a pasik is meglátják benned a szépséget. :) 23N
2013. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne hízni akarj, hanem kezdj sportolni, hogy szép izmos legyél. Ha izmosak a végtagjaid, a popsid, de mellé karcsú a derekad, lapos a hasad, akkor már nem leszel túl sovány, hanem a jelenkori szépségideál. Ha emellé szép hosszú hajad lenne és hófehér fogaid, a legtöbben odalennének a külsődtől.
2013. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi váltotta ki ezt a kérdést, megbántott valaki!

Egy 18 éves, ápolt, vidám, kiegyensúlyozott, intelligens lány, biztos, h. szép!

Fel a fejjel, járj olyan társaságba, ahol elfogadnak, ahol jól érzed és elfogadod magad. Gondolom, a családod, a barátaid szépnek látnak. Rájuk hallgass!

2013. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!