Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki akarok békülni a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok békülni a férjemmel de nagyon közömbösen és bunkón, lekezelően viselkedik, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Összevesztünk, válni akarunk, mert mondtam neki, nem szeretem. Ő mondta, hogy ne dobjam ki. Pár napot külön töltöttünk, átgondoltam, vele akarok lenni erre ő meg jó nagy paraszt módjára viselkedik. Telefonba szia helyett hallo, meg mit akarsz... Meg ilyeneket mond, hogy "úgy lesz, ahogy én mondom", "fogd föl". Hogy tudnék kibékülni vele? Próbáltam mindig hívni, kedves lenni, elküldött az anyámba...
2013. nov. 14. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha egyszer beletaposol a férfi lelkébe, akkor már mindegy....


Ő is tepert, nem érdekelt, de az érdekelje ha te tepersz?

2013. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor már nem lehet jóvátenni sehogy sem? Bulizni jár a haverjaival, amit eddig sose csinált.
2013. nov. 14. 17:41
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen az Adjon Isten,olyan a Fogadj Isten!Te sem viselkedtél éppen úrinő módjára vele szemben.
2013. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
A szabadság jó dolog.
2013. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Őrülj, hogy nem azt mondja, hogy bongó
2013. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő is pont erre gondolt amíg napokig gondolkodtál hogy kell e neked: arra hogy ezt nem lehet sehogysem jóvátenni?

Aztán rájött, hogy ha már egyszer gondolkodni kell rajta, akkor semmi értelme, inkább megy és jólérzi magát, minthogy a csodára várjon...

2013. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Jól teszi, ha bulizni jár.

Biztos rájött, hogy benned nem lehet bizni.

Valakit kirakni az utcara, vagy havereihez kuldeni, nevezd ahogy akarod, kegyetlen, traumatizaló dolog.

Ez ami mostanaban lefolyik , a parkapcsolatokban, hihetetlen, " kidobtam" " utcara pakoltam " stb

Most meg puszilkodni lett kedved.

Ha esze van , sose megy vissza , egy ilyen kidobólegényhez

2013. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Most haragszik rád, és lehet, hogy jogosan. Nagyon tud fájni, ha a másik válni akar. Lehet, hogy rendbe lehet hozni, de hónapok alatt és nagyon magadba kell nézned.
2013. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
99%
Továbbra is két felnőtt emberről van szó. Találkoznék vele fényes nappal, egy semleges helyen, meginnánk egy kávét. Elmondanám, hogy mit érzek, hogy elragadtattam magam, és hogy részemről én szeretném rendbehozni, ő mit gondol? Ha azt mondja, benne van, van még remény, mert a béküléshez két ember kell. Ha azt mondja, felejtsd el, akkor ott helyben megbeszélném vele a folytatást, a válás részleteit, és hogy ki-mit intéz. Tervezni kell a jövőt, és nem tinédzserek módjára csapkodni és vagdalkozni! Felnőttekhez méltóan illik kezelni egy házasságot, én úgy gondolom.
2013. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt tudom mondani, amit a 9-es. Jó, te nem voltál túl kedves a férjeddel, most ő sem túl kedves veled, de lassan ideje ezt befejezni és felnőtt módjára megbeszélni, tiszta vizet önteni a pohárba. Hívd el valahova egy találkozóra, hogy pontot tegyetek az ügy végére. Mond meg neki, hogy te rendbe szeretnéd hozni és szeretnéd ha együtt dolgoznátok a kapcsolatotok javításán. Beszéljétek meg, hogy ő mit szeretne, akarja-e egyáltalán folytatni.
2013. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!