Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat? (rövid személy leírás) nem tartozók az osztály"bomba nőihez". Van egy barátnőm és egyben az osztálytársam 36kg (162cm), én meg 49 (159). Állandóan azt hallgatom, hogy milyen jól néz ki.

Figyelt kérdés
Nagyon kishitű vagyok.Talán azért is mert nem tartozók az osztály"bomba nőihez".Van egy barátnőm és egyben az osztálytársam 36kg(162cm), én meg 49(159).Állandóan azt hallgatom , hogy milyen jól néz ki a pasik oda vannak érte a fiúk."dagattnak tarja magát de azt el sem tudja képzelni ,hogy mit érzek.Szerintem ez is hozzá járul , hogy szürke kis egérnek érzem magam.Rövid személyleírás:Januárba leszek 15éves,8.-os vagyok.159cm és 49kg.(alacsony,duci)

2013. nov. 1. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig azt nezed, hogy a baratnodnek milyen jo mert odaig vannak erte, azzal csak azt ered el hogy rossz kedved lesz.

Ne foglalkozz vele, te csak magadert tehetsz.

Ha duci vagy ,es ez zavar akkor el kene kezdeni vmit sportolni...joga, hastanc, aerobik, uszas barmi ami szimpi neked.

Aztan nezz utana milyen az alakod, alma alaktu vagy, vagy korte stb stb...

nezd meg milyen ruhak allnak jol azoknak a noknek, probalj ugy oltozkodni.. stb

De ezek megcsak a kulso beli dolgok...mert a szepseg nem csak a kinezetbol fakad, hanem a belsobol is!..

tehat dolgoznod kene a belsodon is...pl ird le mik a jo es mik a rossz tulajdonsagaid, es ird le milyen szeretnel lenni, es mik a celjaid...

azert probalj olyan celokat kituzni amik elerhetoek..

a rossz tulajdonsagokon el kene kezdened valtoztatni, a jo tulajdonsagaidra meg legyel buszke...

ha olyan lanyokat nezegetel mindig akik, szebbek, jobbak toled akkor azzal megjobban no a kishituseged, nezz

inkabb olyan lanyokat akik nalad csunyabbak, koverebbek...inkabb azokhoz merd magad, es legyel hálás, hogy neked nem olyan test, arc stb jutott.

2013. nov. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, már bocsáss meg xD. én 160 cm-s vagyok 50 kg és akkor mivan. Egyáltalán nem vagyok kövér, 162-őn 36 kg ??? Te jó ég ez anorexiás beteg ku..va. Vigyék el orvoshoz mert nem normális, jobb lesz ha majd 20 évesen kap egy betegséget miatta. Amúgy me te tök normális vagy és ne olyan fiúk után esedezzé akik megb...sznak és otthagynak mert sok olyan van. Úgyis fogsz találni magadnak valakit és nem kell követned az a mai elkorcsult nézetet, hogy minnél vékonyabb annál szebb. Hidd el nem így van. Szép vagy és bárki bármit mond csak a saját hibáját látja benned. Ne félj te sokkal boldogabb leszel később mint ő akit majd csak ku.vának használnak majd és úgy cserélgetik mint más a ruhát naponta.
2013. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Szerintem az ilyen nem barátnő, már bocsánat a kijelentésért, mert ha tényleg barátnőd, akkor biztosan észrevenné, hogy nem igazán esik neked ez jól. Az ilyen nőket én pi**ának tarom, kis egoista r*****nak. (bocsánat a kifejezésért!)

2. Attól még, hogy (szerinted) nem vagy "bombanő", még lehet az ember csinos és szép. Szerintem az ilyen dolgok nem a testalkattól függenek. A lényeg hogy az ember teljesen elfogadja magát és ne érdekelje annyira, hogy róla mit gondol más. Szerintem az ember kisugárzásától is függ, milyennek tartják mások. Ne hagy hogy mások miatt rosszul érezd magad!


Pl: én (lány vagyok:)) 168cm vagyok és 78kg és nem őrülnek meg értem a pasik, nem vagy vagyok bombanő, de jól érzem magam a bőrömben, mert olyan emberekkel vagyok körbevéve akit mindig támogatnak és elfogadják hogy ilyen vagyok. :)

2013. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van:( en es o is 165 cm, de mig o 45kg es 55kg vagyok.:( most vagyunk 8.-osok es en is folyton hallgatom, hogy mennyire szeretik, mennyire jol nez ki. Elkezdte, hogy o most dagadt es mar 1 hete nen eszik semmit.. Olyan vekony igy is es engemnagyon zavar. Rn most elkezdtem futni, itthon olyan gyakorlatokat vegezni, ami segiti, hogy a csipom, derekam tajarol es a combomrol lemenjeb egy kicsi.. Bar en tenyleg probalkozom, mondogatommagannak hogy jol nezeki, csak aztan meglatom ot es egybol oda az onbizalom...:(
2014. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!