Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Egyik osztálytársa...

Mit tegyek? Egyik osztálytársam állandóan kunyermál cigit.

Figyelt kérdés
Nem lehet lerázni, állandoan követ majd rinyál,hogy na lécci adjál egyet.. Komolyan már nekem ég a pofám.. Meg ,hogy azért nincs cigije merthogy minden reggel kap az anyjátol 400ft-ot és ebböl kell neki energiaitalt venni meg kaját.. Már menekülök elöle csak ne kunyermáljon.. Jó ha valaki.egyszer kétszer kér adok,ha visszaadja visszaadja ha nem akkor nem... De ő màr szeptember óta ezt csinálja... Aztán jön a szöveg,hogy majd visszaadom... Tényleg màr nekem ég a pofám,hogy követ mint egy kutya és elkezd kunyermálni...
2013. ápr. 8. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, amíg nem adja vissza a kölcsöncigiket, nem kap. Kerekperec meg kell mondanod neki. Nekem is volt ilyen osztálytársam, nem vagyok szeretetszolgálat, egy idő után nem adtam neki. Ez olyan, mintha minden nap pénzt adnál neki, ugyanis nem a fán nő a cigaretta, igenis drága mulatság.
2013. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam már volt mikor sikerült, de volt h megint elkezdte a rinyalast..
2013. ápr. 8. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz neki, akkor rinyálhat évekig, úgysem ér el vele semmit. Legyél határozott.
2013. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját cigiden kívűl tarts magadnál egy olyan dobozt , amiben egy darab cigi van. És mond azt , hogy ez az egy van. Ha azt is kéri akkor igazán gyökér. Főleg ha más is látja hogy az utolsó cigid lejmolja.
2013. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az a vicc, hogy nekem is volt egy ilyen "haverom" még a tavalyi évben. Szeptember-Június között minden nap elszívtunk ketten 2, van amikor 3 doboz cigit az én költségemre. Egy barom voltam, hagytam hogy lehúzzon. Utána átjött, mert ugyebár jóba voltunk, és felzabálta az egész hűtőt. Aztán elégedve elment. Aztán jött reggelente, volt hogy már reggel 6-kor egy szál cigi nélkül, természetesen kitalálhatod hogy ki adott neki. Egy barom voltam, hogy adtam neki. Ne adj senkinek 1-2 alkalomnál többször, mert rád lesz kattanva, és tarhál 0-24.
2013. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ilyen ember minden osztályban van aki sosem vesz cigit de mindig ott lóg a pofájában. Akinek nincs rá pénze az ne dohányozzon.
2013. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Kérdezd meg tőle: Mi van? a dohányzó készletedből már megint csak a pofádat hoztad magaddal? Akkor szívd csak a fogadat.
2013. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy videót a dohányzás káros hatásairól. Azt tudtad, hogy a dohányfüstben előforduló 4000 anyag közül 40 bizonyítottan rákkeltő?
2023. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!