Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám elfogadni magam?

Hogy tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy rühellek tükörbe nézni... Nagyon rondának tartom magam.. Nincs semmi önbizalmam. :/

2013. nov. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, mondok pozitív véleményt:)
2013. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deliverance ***** válasza:
Kezdj el sportolni, változtasd meg a hajad, próbálj ki új sminket, dobd fel a ruhatáradat! Ezektől a kis dolgoktól jobban fogod érezni magad, és ezt mások is észre fogják venni. Hallgass vidám zenéket és mosolyogj sokat. Mindenki szereti a jókedvű, pozitív embereket. Ha a tükörbe nézel, keresd meg azokat a testrészeidet, amelyek szerinted jól néznek ki. És próbáld meg azokra terelni a figyelmet. :)
2013. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen ugyan ez a problémám. Én már próbálkoztam másik frizurával, másik sminkkel, hol többet hol kevesebbet raktam, új ruhákkal, még másik társaságokba is mentem hátha "eltanulok" tőlük egy kis önbizalmat, de semmi. Ugyan ott vagyok sajnos.
2013. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!