Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni, és...

Hogy tudnám elfogadni, és szeretni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Rendkívül szigorú vagyok magamhoz, utálom a külsőm, az arcom, a testem, semmi szépet nem látok magamban. Kövérnek látom magam, és emiatt evészavaraim is vannak, alig tudok magamba gyömöszölni valamit, és akkor is csak bűntudatom van attól, hogy ettem. Van barátom, aki imád, és nagyon sokat segít, de állandóan attól rettegek, valaki szebbért és soványabbért elhagy. Mit tudnék ezellen az érzés ellen tenni? Hogy szerethetném magam?


17/L


2013. nov. 10. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Minden agyban dől el.Szeresd és fogadd el Magadat, legyen önbizalmad, legyél egyéniség, találj Magadon olyat, ami tetszik stb.Nagyon sok motiváló előadást találsz a neten, amik segíthetnek, csak gyakorolni kell.Menni fog.
2013. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!