Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konfliktuhelyzetben hogyan ne...

Konfliktuhelyzetben hogyan ne emelném fel a hangom? (részletek)

Figyelt kérdés

Legtöbbször párommal alakulnak ki olyan konfliktusaink, amikben sajnos felemelem a hangom. Utólag ezt mindig megbánom, részben azért mert egy kiabáló ember általában megvetést, esetleg félelmet vált ki, ami egyáltalán nem célom, részben azért mert ilyenkor párom meg se hallja amit mondok, mert bezárkózik, tehát tök feleslegesen járt atom a pofám... de ott, abban a helyzetben nem tudok mást tenni :(

Ez esetleg tanulható valahogyan? Csak higgadt szeretnék ilyenkor maradni!



2013. dec. 1. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok

sokan azt mondják, hogy számolj el ilyenkor magadban 10-ig, de azok szerintem még nem voltak idegesek :D

amúgy a párod is valószínűleg hibás lehet, ha fel kell emelned a hangod, nemigaz?

2013. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, a 10-ig számolás nem hiszem, hogy megoldja a helyzetet. Egyébként meg persze párom is hibás, ahogy legtöbbször nyilván én is, mert egy veszekedéshez 2 ember kell, de most nem is ezen van a hangsúly. Általában nem azt bánom meg, amit mondok, csak azt, ahogy.
2013. dec. 1. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:

igen.

a módja nem mindegy.

nekem is volt pár kalandom kiabálós nőkkel,de ezzel csak magát járatja le és mély undort kelt.

erre gondolj közben,hogy lejáratod magad.

vagy gondolj győzikére,hogy egy ország veti meg-és nézi persze borzongva és undorodva-azt ahogyan egész nap üvöltöznek egymással.

2013. dec. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!