Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire hisztek egyes...

Lalaa01 kérdése:

Ti mennyire hisztek egyes sztereotípiákban? (részletek lent)

Figyelt kérdés
vörös hajú emberek által érintett sztereotípiákra gondoltam

2013. okt. 21. 16:35
1 2
 1/16 Julianne Moore válasza:
például velük szemben mik a sztereotípiák?én nekem különösen tetszenek a vörös hajú emberek:)
2013. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
A vörhenyeseknek nincs lelkük.
2013. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a vörös hajú ember is ugyanolyan ember mint más :)
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

2-es miért gondolod hogy nincs lelkük?

2013. okt. 21. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:
a vörös hajú lányok aranyosak, a fiúk viszont gyíkok (az a reptoid egyik alfaja)
2013. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mifelénk úgy tartyák, hogy:


"Vörös kutya, vörös ló,

Vörös ember egyse jó!"


(Persze marhaság!)

2013. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem sikerül egyenlőséget kiharcolni a pasinak (ami általában nem sikerül vörös nő mellett), akkor uralkodni akarnak, és ezt elég kemény lelki dolgokkal érik el.

Persze a vörös színétől is függ, mert a "rózsaszín vörös" az csak "jajj de buta vagyok, valamit kellett kezdenem magammal" ember, a gyerekkorától kezdve répavörös hajúak egyenesek, de a véleményüket akkor is megmondják, ha nem kérdezte senki (vagy ha modell lesz, akkor a buta modell kategória lesz, bár nem sok ilyet ismerek), mégha fájdalmas is a szókimondásuk, a festett sötét vörös (inkább padlizsán (lila?) vörösnek mondanám), nah azok a felszínes, elnyomott jellemek, és ezért uralkodásra vágyó nők. Általában kövérek, és rövid hajúak... :D)


Ezek az én meglátásaim, lehet belekötni bátran! :)

2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mert Eric Cartmen azt mondta! :D

[link]


Amúgy poént félretéve, semmi bajom velük.

2013. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Az fontos, hogy ezek a meglátásaim csak nőkre vonatkoznak! Fiúkkal soha nem volt még dolgom... :D
2013. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nők terén van itt minden: dögös vörös, csibészes szépség,férfi faló domina, tüzes szerető. Julianne Moore, Nicole Kidman, Marcia Cross, Lindsay Lohan. Csak ennyit fűzök a témához.
2013. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!