Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok 'tucat' fiú, de...

Nem vagyok 'tucat' fiú, de mégis úgy érzem, hogy mások azt gondolják. Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Például Vans cipőt hordok pedig tudom, hogy az is tömeg lett mostanában, de már több mint másfél éve, csak hogy ezt nemtudom mindenkinek a tudtára adni. Én egyedinek érzem magam, de félek, hogy mások nem annak látnak.

2013. nov. 29. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi?

Nem attól leszel éppen tucat, hogy olyan cipőt hordasz, mint a tucat. Mit nem tudsz a tudtukra adni? Azt, hogy a cipőd ellenére nem vagy tucat? Miért bolondultál volna meg? Ez hogy jön ide? Pontosan mitől gondolod magad egyedinek?

2013. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások mit gondolnak :)
2013. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

acélbetétes rangers bakancsot hordjál,meg valami jó katonai dzsekit fiam.

az egyértelműen mutatni fogja,hogy nem vagy tömeg majom.

2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki se gondolja magát tucatnak. A tucatok sem.
2013. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy pár edzőcipő vagy a többi ruhád határozza meg hogy ki vagy, hanem ahogy élsz és gondolkodsz. Ha egyéninek érzed magad akkor az is van, ha valaki pedig mást gondol a ruháid alapján akkor kit érdekel?
2013. nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!