Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek egyedi külsőleg,...

Hogyan legyek egyedi külsőleg, belsőleg? 16/L

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudsz olyan lenni,akkor ne is erőlködj!Szerintem.
2013. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem, ha ezen már gondolkodni kell az nem jó. Ez akkor valós ha természetes és magától jön szerintem, persze inspirálhat ez-az, most főleg inkább a külsőre értem, mert mindenki merít valahonnan; de a kisugárzásodon látszani fog hogy a magadévá tudtad-e formálni és úgymond "különleges"-e a hatás, vagy csak divatos akarsz lenni. Egy bizonyos fokig szerintem mindenki "egyedi" mivel nem születik meg kétszer ugyanaz az ember. Egyébként meg nem tudom miért szeretnél annyira az lenni de hidd el sokszor nekik van kevésbé boldog és egyszerű élete. Persze ez sem törvényszerű de láttam és hallottam na meg tapasztaltam már ezt-azt.


Üdv: egy "egyedinek" mondott ember, aki sose akart különösebben az lenni

2013. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*életük - bocsánat az elírásokért
2013. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!